грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

На резервних дизельних електростанціях (РДЕС) енергоблоку №2 РАЕС (ВВЕР-440) будуть встановлені нові акумуляторні батареї закритого типу 10 ОGi 800. В кінці січня цього року на заводі виробника «BAE Batterien GmbH» (Німеччина) успішно завершені приймально-здавальні випробовування обладнання.
Акумуляторні батареї на РДЕС передбачені для живлення автоматики управління та сигналізації дизель-генератора, живлення маслонасосів передпускового прокачування масла через дизель-генератор. Вони є складовою системи аварійного електропостачання та належать до забезпечувальної системи безпеки енергоблоку №2 Рівненської АЕС. В рамках реалізації галузевого технічного рішення на енергоблоці буде здійснюватися заміна більше сотні елементів існуючих електричних акумуляторів дизель-генераторних станцій ДГ-22 та ДГ-23.
У приймально-здавальних випробовуваннях акумуляторних батарей закритого типу 10 ОGi 800 на заводі виробника взяв участь інженер електричного цеху РАЕС Юрій Демидишин. Комісія у складі представників компаній виробника та постачальника під головуванням рівненського атомника здійснювала перевірку зовнішнього вигляду, комплектності, маркування, упаковки обладнання, а також габаритів, маси, герметичності та ємності усіх його елементів.
За результатами випробувань акумуляторні батареї німецького виробництва повністю відповідають встановленим технічним умовам, вимогам конструкторської документації, нормативним документам та контракту на постачання, а можливість їх приймання та відвантаження для експлуатації у схемах РДЕС енергоблоку №2 РАЕС оцінено позитивно.
Управління інформації та зв'язків з громадськістю Ріненської АЕС.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua