жовтня

23

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Напередодні Дня журналіста учні професійно-технічного училища РАЕС - 
переможці конкурсу «Краща газета училища» Назарій Верешко, Остап Виговський, Владислав Дерлюк, Іван Лагута, Дмитро Бабич та Андрій Марко - відвідали редакцію газети «Енергія» управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС.
Головний редактор «Енергії» Лідія Шмирко розповіла учням про історію створення газети, яка спочатку носила назву «Мирный атом» і видавалася російською мовою. «Випуск газети на той час був дуже трудомістким процесом, який вимагав спеціального обладнання та матеріалів. З часом змінювався зовнішній вигляд та формат. У нашому швидкому ритмі життя вчасно зібраний необхідний актуальний матеріал є запорукою успіху журналістської справи», - зазначила редактор.
Учні із зацікавленням слухали розповідь Лідії Кіндратівни і водночас переглядали перші, вже історичні, випуски газети. Відповідальний секретар газети Іванна Ковб ознайомила молодь з тонкощами роботи журналіста і дала поради, як доцільніше висвітлювати події на газетних сторінках. Про підготовку зібраного матеріалу до випуску розповіла оператор комп'ютерної верстки Наталія Вальчук (на знімку), яка також продемонструвала програми, за допомогою яких створюється дизайн газети та провела майстер-клас для учнів з графічного редагування. Фотокореспондент прес-центру РАЕС Надія Тимофєєнко продемонструвала учням процес підготовки до фотографування та зробила фото на згадку.
На думку учасника ознайомчої екскурсії - першокурсника ПТУ РАЕС, майбутнього електромонтера Андрія Марка, журналісти - це люди, які повинні правдиво і об'єктивно творити історію сьогодення, відображаючи сучасність. До слова, хлопцю вже доводилося бувати на проммайданчику Рівненської АЕС - минулоріч з індивідуальною екскурсією, яка стала винагородою для Андрія, як ювілейного відвідувача інформцентру РАЕС «Полісся». «Бути працівником засобів масової інформації – дуже цікаво. Ця праця потрібна і відповідальна. Професійно та неупереджено на своїх робочих місцях журналісти пишуть історію Рівненської АЕС. Саме такими сьогодні ми побачили професіоналів своєї справи, творців газети атомників, які висвітлюють актуальні питання сьогодення», - прокоментував юнак.
Також нещодавно відчути себе у ролі репортера телеканалу РАЕС «Енергоатом» мала змогу випускниця ЗОШ №5 м. Вараш Катерина Моцик – учасниця всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну». Зокрема, в рамках цього проекту, на прохання школярів, генеральний директор РАЕС Павло Павлишин надав важливу допомогу у реалізації проектів «Шкільний медіа-центр» та «Казка у лікарні», забезпечивши молодь необхідною моральною, фінансовою та матеріальною підтримкою. Допомогли закласти підвалини до остаточного вибору майбутньої професії учасниці проекту Катерині, яка мріє стати журналістом, представники редакції телерадіомовлення РАЕС. Випускниця взяла участь у веденні постійної рубрики теленовин «Енергоатома» «Відкритий мікрофон» спільно з її автором – кореспондентом РАЕС Юлією Крищук. За словами школярки, постійна підтримка керівництвом електростанції різноманітних освітніх проектів та організація цікавих профорієнтаційних заходів доводять: Рівненська АЕС дбає про розвиток молоді енергетичного містечка та усього регіону.
Більше двадцяти років єдиною командою професіоналів управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС - журналісти телерадіомовлення, газети та прес-центру РАЕС піклуються про інформаційну обізнаність громадськості, оперативно забезпечуючи населення «атомними» фактами та об’єктивними даними. І сьогодні журналісти РАЕС впевнено підтримують позитивний імідж найбільш екологічного виду виробництва електроенергії в Україні, невпинно підтверджуючи, що атомна енергетика – це безпечно, надійно та перспективно.
Управління інформації та зв'язків 
з громадськістю Рівненської АЕС.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua