травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

29 листопада у Вараші, місті-супутнику Рівненської АЕС, відбудуться публічні обговорення стану реалізації Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ), а також плану екологічних та соціальних заходів АЕС.
Реалізація КзПБ проводиться відповідно до Постанови Кабміну з метою підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля.
Витрати на виконання заходів КзПБ здійснюються за рахунок власних коштів НАЕК «Енергоатом», а також кредитних коштів ЄБРР та Євратом. Для проектів, що кредитуються ЄБРР, визначені спеціальні Вимоги щодо їх реалізації для ключових аспектів з екологічних та соціальних питань і впливів. Відповідно до цих Вимог, Компанія впроваджує План екологічних та соціальних заходів (ПЕСЗ), а також оприлюднює та виконує План залучення зацікавлених сторін впродовж виконання проекту. Дані документи, зведені заходи КзПБ, їх перелік за типами енергоблоків, а також картки кожного заходу залишаються доступними за посиланням: https://goo.gl/UjQxzg.
З метою підтримання тривалих конструктивних взаємовідносин з особами як всередині країни, так і за її межами, які зазнають або потенційно можуть зазнати впливу від реалізації КзПБ, та іншими зацікавленими сторонами, НАЕК «Енергоатом» планує провести у містах-супутниках діючих українських АЕС публічні обговорення питань реалізації КзПБ та її ПЕСЗ. У місті Вараш зустріч відбудеться 29 листопада в інформаційному центрі РАЕС «Полісся».
Контактна особа: начальник відділу інформаційно-іміджевих проектів НАЕК «Енергоатом» Роман Григорович Зібніцький – (044) 277-79-08, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Управління інформації та зв'язків з громадськістю 
Рівненської АЕС.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua