березня

25

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України 13 листопада 2018 року на Рівненській АЕС планується проведення загальностанційного протиаварійного тренування спільно з органами управління та силами цивільного захисту Рівненської області.
До тренування за темою «Організація, порядок управління діями персоналу ВП РАЕС у випадку радіаційної аварії» залучатимуться керівний склад та персонал аварійних груп та бригад електростанції, а також місцеві органи управління цивільного захисту та евакуаційні органи населених пунктів зони спостереження РАЕС. Захід проводитиметься з метою збереження життя та здоров’я людей, підвищення готовності органів влади до виконання заходів із захисту населення і територій у випадку надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.
В ході тренування відбудеться практичне відпрацювання заходів із оповіщення органів управління цивільного захисту, оповіщення та інформування населення, яке проживає у зоні спостереження РАЕС, укриття в захисних спорудах цивільного захисту, проведення йодної профілактики, видачі респіраторів, здійснення евакуації, забезпечення публічної безпеки та порядку, а також навчання населення діям у надзвичайній ситуації (при загрозі та виникненні радіаційної аварії).
Звертаємо увагу, що в ході проведення тренування всі дії будуть виконуватись умовно, тож просимо населення зберігати спокій.
Управління інформації 
та зв'язків з громадськістю Рівненської АЕС.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua