травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Персональні стипендії НАЕК «Енергоатом» призначено кращим студентам профільних вузів з міста-супутника та зони спостереження Рівненської АЕС, які успішно навчаються. Серед партнерів Рівненської АЕС провідні енергетичні вузи України – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Одеський національний політехнічний університет та Національний університет «Львівська політехніка».
Рівненська АЕС турбується про кадровий резерв підприємства та дбає про перспективу атомної енергетики, працюючи з молодим поколінням вже сьогодні. У 2018-2019 навчальному році Рівненська АЕС уклала тристоронні угоди із 32 студентами Володимиреччини та Волині, що проживають в 30-кілометровій зоні спостереження електростанції. Договори укладаються між відокремленим підрозділом НАЕК «Енергоатом», вишем та студентами 3-5 курсів технічних вузів, які мають успішні результати у навчанні. Для кращих з них передбачена й мотивуюча складова – за успішне навчання, до основної стипендії, надається персональна щомісячна винагорода від Компанії в розмірі однієї тисячі гривень.
Переважна більшість майбутніх атомників, які скористались програмою підготовки фахівців у вищих навчальних закладах й уклали договори з РАЕС, – студенти НТУУ «КПІ» та Одеського політеху. Сьогодні 19 з них навчаються в Київському політесі, восьмеро – в Одеському та п’ятеро – у Львівському. В рамках тристоронньої угоди студенти зможуть пройти гарантовану виробничу практику в профільних цехах та підрозділах РАЕС.
Крім того, здійснюється ряд профорієнтаційних заходів з учнями випускних класів міста Вараш та зони спостереження РАЕС. Так, на початку 2018 року для випускників організовувались зустрічі з викладачами технічних вузів, а впродовж 2017-2018 рр., з ініціативи генерального директора РАЕС Павла Павлишина та за підтримки Українського ядерного товариства функціонував молодіжний освітній проект «Ядерна школа РАЕС», який показав неабияку зацікавленість молоді атомною енергетикою.
Днями заступник генерального директора РАЕС з персоналу Ігор Вітковський зустрівся з освітянами міста-супутника електростанції, щоб обговорити співпрацю в залученні старших класів до профорієнтаційних заходів та проектів, а також оголосити про старт молодіжного освітнього проекту «Ядерна школа РАЕС 2018-2019». Також у вересні-листопаді пройде ряд профорієнтаційних зустрічей старшокласників міста з викладачами ВНЗ в рамках угоди про співпрацю.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua