червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

На майданчику Рівненської АЕС розпочала працювати комісія НАЕК «Енергоатом» з перевірки готовності підприємства до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП) 2018-2019 років.
Комісію, яка працюватиме на РАЕС впродовж тижня, очолив заступник генерального інспектора - директор з нагляду за безпекою НАЕК «Енергоатом» Володимир Новиков.  До її складу увійшли шестеро представників дирекції з нагляду за безпекою (ДНБ) Компанії,  Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Южно-Української та Хмельницької АЕС, а також старший інспектор державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж.
Члени комісії планують перевірити реалізацію 128 організаційно-технічних заходів програми підготовки електростанції до роботи в ОЗП у таких основних підрозділах: турбінні та реакторні цехи, енергоремонтний підрозділ, цех теплових та підземних комунікацій, цех вентиляції та кондиціонування, цех дезактивації та радіоактивних відходів, гідротехнічний та хімічний цехи, цех радіаційної безпеки, електричний та транспортний цехи, цех теплової автоматики та вимірювань, цех забезпечуючих систем та рівненське відділення ВП «Складське господарство».
За словами начальника виробничо-технічної служби РАЕС Юрія Гутника, перевірятиметься документація, що підтверджує виконання запланованих заходів з підготовки РАЕС до ОЗП. Під час обходів робочих місць та огляду обладнання буде проінспектовано територію підприємства, стан будівель та споруд, покрівель, утеплення будівель, виконання ремонтів основного технологічного та електротехнічного обладнання, стан трубопроводів, арматури, внутрішніх систем опалення, тепловодопостачання, вентиляції, освітлення, транспорту, доріг, пішохідних доріжок, магістральних тепломереж, підземних комунікацій, стан пожежної безпеки та охорони праці, а також готовність персоналу до ОЗП та забезпечення матеріально-технічними ресурсами для роботи в осінньо-зимовий період.
«Основне завдання комісії полягає у перевірці стану готовності енергоблоків, будівель та споруд електростанції, а також персоналу до несення пікових навантажень в осінньо-зимовий період. Нам надано доступ до усієї необхідної документації та об’єктів. За результатами проведення інспекційного обстеження Рівненській АЕС буде видано заключний акт, який буде представлено в Компанії та Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України», - підсумував інспектор відділу нагляду за технічною безпекою ДНБ НАЕК «Енергоатом» Денис Зіньков.
Виконання Рівненською АЕС організаційно-технічних заходів дозволить гарантувати надійне та безперебійне енергопостачання навіть за умов максимальних навантажень на електромережі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua