червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Для надійної, безпечної та безаварійної роботи обладнання та систем енергоблоків Рівненської АЕС на кожному з них щорічно проводяться планово-попереджувальні ремонти (ППР). 7 вересня з увімкненням в електромережу після ППР енергоблоку № 4 (ВВЕР-1000) завершилася ремонтна кампанія РАЕС 2018 року. Позаду планові середні ремонти енергоблоків № № 1, 2, 3 та капітальний ремонт енергоблоку № 4.
У 2018 рік Рівненська АЕС ввійшла з розпочатими плановими середніми ремонтами енергоблоків № 1 та № 3. Виконання робіт планово-попереджувальних ремонтів у 2018 році на енергоблоках Рівненської АЕС зумовлювалось не лише регламентними роботами, а й виконанням ряду заходів спрямованих на підвищення безпеки, модернізацію і реконструкцію обладнання. Загалом ремонтну кампанію планувалось провести за 389 календарних діб, але завдяки оптимізації та чіткому плануванню, тривалість ремонтів було скорочено сумарно на 22,4 доби, що дозволило РАЕС додатково виробити майже півмільярда кіловат годин екологічно чистої електричної енергії.
Серед значних робіт цього року можна відзначити реалізацію заходів з підвищення щільності системи герметичних огороджень реакторного відділення блоків № № 1, 2, забезпечення приладами системи післяаварійного моніторингу блоку № 2, заміну гермопроходок реакторного відділення блоку № 4, модернізацію системи спалювання водню реакторного відділення блоку № 4, впровадження мобільних дизель-генераторних станції на енергоблоках № № 1-4.
Значною за масштабами робіт та тривалістю стала ремонтна кампанія енергоблоку № 3 РАЕС. Як відзначає начальник відділу з підготовки та проведення ремонтів РАЕС Микола Пономаренко, під час ремонту на енергоблоці навантаження персоналу було подвійним, адже паралельно проводились ще три ремонти інших енергоблоків. «Під час ППР енергоблоку №3 було проведено модернізацію усіх трьох каналів системи безпеки, кабельного господарства, гермопроходок, виконані об’ємні роботи на дизель-генераторних станціях, - зауважив М. Пономаренко. - Реалізовувались заходи Програми продовження терміну експлуатації та Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС. Незважаючи на навантаження, персонал зумів виконати ремонт блоку № 3 за 227 діб».
Беззаперечно, ремонтна кампанія 2018 року стала історичною подією на підприємстві, адже під час її реалізації виконано основне завдання року – продовжено термін експлуатації енергоблоку № 3 на 20 років. Ремонтна кампанія наступного року розпочнеться наприкінці поточного року - 24 грудня планується виведення в капітальний ремонт енергоблоку № 1.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua