січня

21

Неділя

Офіційні вітання

Останні коментарі

За сприяння адміністрації Рівненської АЕС на фестивальній галявині Білого озера відбувся традиційний Всеукраїнський молодіжний мистецький соціально-екологічний форум «Біле озеро». Уікенд спортивних розваг, смачної їжі та запальних виступів талановитих виконавців об’єднали поціновувачів екотуризму з усієї країни.

Проведена у жовтні-листопаді минулого року перевірка Рівненської атомної електростанції експертами Паризького центру ВАО АЕС визначила ряд позитивних практик для поширення їх на інших АЕС. Також міжнародними спеціалістами були окреслені й "області для покращення", тобто питання, які потребують вдосконалення для доведення їх до рівня, прийнятного у світі. Усунення зауважень та втілення рекомендацій має відбутися до проведення повторної перевірки ВАО АЕС.

Напередодні Дня журналіста учні професійно-технічного училища РАЕС - 
переможці конкурсу «Краща газета училища» Назарій Верешко, Остап Виговський, Владислав Дерлюк, Іван Лагута, Дмитро Бабич та Андрій Марко - відвідали редакцію газети «Енергія» управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС.

Продовжує активну діяльність волонтерський рух Рівненської АЕС. Напередодні новорічних свят атомники в черговий раз підтримали своїх земляків - воїнів АТО, які служать за контрактом.

Енергоблоками Рівненської АЕС у листопаді 2016 року вироблено 1 млрд. 348 млн. кВт год електроенергії, що відповідає 104,7% планового завдання. Виконання річного плану станом на поточну добу становить 101,5%, план року РАЕС – 17,2 млрд. кВт год електроенергії.

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання