грудня

14

П'ятниця

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Нещодавно у ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 ім. Героя України Андрія Снітка смт Маневичі пройшов  тиждень  інклюзивного та  індивідуального навчання. Його провели вчителі школи Семенюк О.В, Метенчук А.В, Кальчук О.В., Бубнюк С.В., Кравчук Н.В., Піддубна Л.В., Левчик С.В., Гладких Т.П.   
Розпочався тиждень виставкою «Творимо красу своїми руками»,  на якій свої роботи презентували діти з особливими освітніми потребами. Для них була проведена  вікторина  «У казки на гостинах», де школярі виконували різні завдання, які об’єднувала спільна тема. Найбільше учням сподобалась інсценізація казки «Рукавичка», у    якій  головними героями були вони самі. На майстер-класі «Виготовлення квітки» діти навчилися робити квіти з цукерок, які вони подарували своїм рідним на святі «Без сім’ї немає щастя на Землі».
Цікавий, пізнавальний тренінг із вчителями індивідуального та інклюзивного навчання провели соціальний педагог Олена Кубах, практичний психолог школи Алла Матвєїчева. Кожен учасник виніс з тренінгу багато пізнавального для себе, адже  обговорювалися важливі методи  роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
На підведенні підсумків були присутні дирекція школи та вчителі інклюзивного та індивідуального навчання. Всі мали можливість переглянути фільм «Ми так працюємо», обмінятися досвідом та обговорити  інноваційні технології  роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
Альона Доля,
 завідуюча районною  психолого-медико-педагогічною 
консультацією.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua