березня

25

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

7 жовтня свої іменини святкувало мальовниче село Малий Мидськ, що розкинулося на окраїні Костопільщини Рівненської області. Святкові заходи розпочалися концертом, а родзинкою концертної програми був виступ волинського фольклорного колективу "Надстир'я" селища  Колки. Організатор та керівник колективу Світлана Столяр  була ведучою концерту і автором  сценарію.

 

Це вже третій концерт, що дає колектив "Надстир'я"  для мешканців Маломидської сільської ради. Щирі, творчі зустрічі переросли вже в тісну дружбу між селом Малий Мидськ та смт Колки.

Маломидчани були захоплені  від вокального чоловічого співу у виконанні Андрія Горбача, Володимира Градиського, Івана Вейни, Миколи Тівоненка, Володимира Світоча та Володимира Столяра. А народні пісні з вуст жіночої вокальної групи, в складі Ніни Регешук, Надії Шаповал, Галини Лаценко, Людмили Горбач, Міли Ярмолюк, Надії Камець, Ніни Писарської, Марії Назарчук  і Любомири Басюк, зірвали шквал нестихаючих оплесків. Музичний керівник і обробник всіх пісенних композицій, які  виконував колектив - Світлана Градиська.

Звучав на концерті і гумор. Валентина Тубольцева-Філімонова представила глядачам свою авторську гумореску "На концерті".

Насолоджуючись виступом колківських артистів-аматорів, не віриш, що це  пенсіонери, адже вони наділені величезною енергією і зарядом позитиву,  не нарікають на сьогоденні життєві негаразди, а співають та дарують усім  любов до народної пісні.

Дякуємо, шановні колківчани, за ваш співочий талант, який народила ваша земля та за пісні, що зачарували моїх односельчан.

Тамара ЗУЛАЙКХІ,

                                                                                              депутат Костопільської районної ради від Маломидського округу. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua