серпня

15

Середа

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Протягом 20 днів червня на базі НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ с. Копилля» діяв пришкільний табір з денним перебуванням «Сонечко», де відпочивало 92  дитини. Під час відпочинку дітей велика увага приділялась національно-патріотичному вихованню, формуванню здорового способу життя, бережного ставлення до природи. 
Святковий прощальний вечір для випускників 2018 року відбувся 24 травня в Маневицькій дитячій музичній школі. 
На тематичному вечорі до Дня матері в с. Городок ведучі заходу Ольга Борисюк та Аліна Борисюк розповіли про історію заснування цього свята, закликали  всіх присутніх шанувати своїх матерів. Були відзначені матері-героїні та матері учасників АТО села. 
Вже стало доброю традицією в ЗОШ с. Лісове відзначати День матері. 
Цей рік не став винятком, але так як у місцевому клубі проводяться ремонтні роботи, свято вирішили провести у клубі с. Вовчицьк, діти з якого навчаються в нашій школі.
З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї в Будинку культури села В. Яблунька відбувся звітний тематичний вечір, присвячений Дню матері, який організували працівники Будинку культури та бібліотеки.
Ведучі свята Вікторія Гаврилюк та Катерина Старко вітали присутніх жінок з Днем матері, звучали пісні у виконанні вихованців недільної школи під керівництвом матушки Ольги, юні обдарування садочка «Яблучко» порадували танцями.
Свято матері  під назвою «Шануй батька та матір свою, щоб довгі  були  твої дні на землі» пройшло в с. Чорниж.
Учні 8-х класів ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Героя України А.Снітка  смт Маневичі, разом із класним керівником Матвєічевою А.Я. та вчителем географії Мізюком М.І. відвідали Черемський природний заповідник, щоб не лише помилуватись природою,  а й вшанувати пам’ять захисників і покласти квіти до монументу, спорудженому в честь  воїнів-партизан  1941-1945 рр.
Шостого травня День села у Черевасі розпочався вранішнім святковим богослужінням у місцевому храмі, а продовжилося святкування в другій половині дня у місцевому клубі, заповненому вщерть. 
Весело та цікаво святкували  6 травня у Вовчицьку День села. Святковий концерт під назвою "Село моє, душі криниця!» у сільському клубі зібрав багато односельчан та гостей.

Настало літечко. Восени до школи. Уперше. Шестирічний Матвійко, випускник дитсадка, гордо прямує з мамою додому, усе допитуючись, як там буде, у тій школі, про яку багато розповідали вихователі  й бажали добре вчитися.

На свято Сорока святих, 22 березня, весну починали вже припрошувати і закликати, щоб дати зрозуміти, з яким нетерпінням її чекають. Для цього пекли печиво у вигляді пташок, яке називали «жайворонками». 
«Світ, що оточує дитину, –  перш за все Світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою. Тут, у природі, вічне джерело дитячого розуму»,  – стверджував видатний педагог Василь Сухомлинський. Особливого значення він надавав «годинам замилування природою», під час яких діти вчаться слухати звуки природи, вчаться говорити у природи.

Нещодавно у Колківському ВПУ традиційно відбулось Свято професії. Тут оспівували ремесло вирощування та випікання хліба, а саме такі професії, як тракторист, комбайнер, водій, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, а також кухар, кондитер.

Нещодавно у Колківському ОЗ НВК відбулась зустріч старшокласників із уродженцями нашого селища, відомими людьми - Ярославом Гелетієм та Вірою Каразією.
1 лютого в  Маневицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії під керівництвом вчителя історії Ольги Смусь  для учнів школи та професійного ліцею був проведений  захід «Пам’яті героїв Крут».
Хоч курси підвищення кваліфікації проходили у минулому році, але я ще досі живу ними. «Діяльнісно-орієнтований та компетентнісний підходи до навчання англійської мови» - таку вони мали назву. Вчителі опрацьовували соціально-гуманітарний, професійний, фаховий, діагностично-аналітичний  модулі. Ми мали змогу підвищити фахову компетентність – важливий чинник успішної професійної освіти, адже сучасний навчально-виховний процес спрямований на реалізацію основних положень реформи нової української школи, розвиток креативності учнів, модернізацію освіти. Чимало цікавих змістовних занять провели методист англійської мови ВІППО Бацмай С.А., волонтер Корпусу Миру Кера Шродер, викладач факультету прикладної лінгвістики СХЄУ канадець Дон Пуфайл, заслужений вчитель України, декан факультету іноземної філології Рогак О.О., методист видавництва "Macmillan" Цегей О.Є. 
На початку січня здійснилася давня мрія учнів нашої школи - екскурсійна поїздка до Києва. Повернулися звідти із неповторними враженнями і впевненістю, що кожен українець має обов’язково побувати у столиці нашої держави, познайомитися із історією давнього славетного міста, закарбувати у пам’яті подвиг Небесної сотні, звитяжну боротьбу у роки Другої світової війни, помолитися в Києво-Печерській лаврі за здоров’я близьких та рідних, за мирне небо над головою.
Уроків англійської мови вчителя Галини Андріївни Зінько ми чекаємо з великою радістю, бо вони неповторні, нетрадиційні, яскраво оформлені. Нам цікаво разом з вчителем подорожувати країнами світу, демонструвати свої уміння на уроках-вікторинах, уроках-спектаклях, відеоуроках, які здійснюються при  обов’язковій участі всіх учнів класу. 
В рамках Тижня  права у Маневицькому професійному ліцеї було проведено зустріч з представниками правоохоронних органів та райдержадміністрації. 
Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua