грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

21 грудня 2017 року на телеканалі "Аверс" оприлюднено відеосюжет "Кадри із фільму жахів: умови утримання в'язнів в Маневицькому СІЗО", в якому йшлося про факти нібито порушень прав ув'язнених у дільниці СІЗО в Маневицькій виправній колонії №42.

 

Повідомляємо, що питання додержання прав в'язнів постійно перебуває на контролі органів прокуратури області.

У минулому році органами прокуратури Волині з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру внесено 175 документів прокурорського реагування, за результатом розгляду яких 126 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

При відвідуванні 15 та 19 грудня 2017 року працівниками прокуратури області та 21 грудня 2017 року - працівником Маневицької місцевої прокуратури державної установи "Маневицька виправна колонія №42", у тому числі дільниці СІЗО, будь-яких скарг від в'язнів щодо умов утримання не надходило.

Окрім цього, Маневицькою місцевою прокуратурою із залученням спеціалістів Маневицького міжрайонного відділу державної установи "Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України" 28 грудня 2017 року проведено перевірку медико-санітарного забезпечення у державній установі "Маневицька виправна колонія №42".

У ході перевірки були проведені лабораторно-інструментальні дослідження температури, вологості повітря, швидкості руху повітря та освітленості в дільниці СІЗО та секторі максимального рівня безпеки колонії. За результатами досліджень, температура повітря, вологість, швидкість руху повітря та освітленість відповідають санітарним вимогам.

Прокуратура Волині й надалі триматиме на контролі питання додержання прав ув'язнених та засуджених в установах виконання покарань області.

Прес-служба прокуратури області.    

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua