жовтня

23

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Останнім часом в Україні, в тому числі і на території районів Волинської області, шахрайство набуло значного поширення і характеризується зміною форм, видів та способів. Винахідливість та комунікабельність шахраїв не знає меж,  і нові методи заволодіння коштами чи майном людей виникають ледь не щодня.
З приходом ери інформаційних технологій, змінились і шахрайські схеми заволодіння майном, серед яких найбільш актуальним є  шахрайство, пов'язане з використанням банківських карток.
Шахрай під виглядом працівника банку ("Ощадбанку", "ПриватБанку" тощо) телефонує та повідомляє про те, що карткою клієнта хочуть скористатись сторонні особи, а потім просить назвати останні чотири цифри вашої картки. Крім того, він також намагається дізнатись додаткову інформацію про власника картки, наприклад: суму коштів на рахунку, наявність кредитного ліміту, термін дії картки тощо.
Також поширеним методом вчинення шахрайських дій є розсилка SMS-повідомлень від імені банку з інформацією про те, що картку клієнта заблоковано та вказується номер контактного телефону, подзвонивши на який, у вас, під виглядом працівника банку, намагатимуться  отримати необхідну шахраям інформацію.
Отже, якщо до вас зателефонували чи ви отримали SMS-повідомлення, що викликають недовіру, краще всього звернутись на "гарячу лінію" банку, який вас обслуговує або ж самостійно відвідати відповідне банківське відділення для отримання необхідної інформації.
Сергій КОРЕЦЬ,
 прокурор Маневицької 
                                                                                                                                                                  місцевої прокуратури.         
 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua