жовтня

23

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Повідомляємо, що всі випадки незаконного видобутку бурштину-сирцю або безгосподарського використання земельних ділянок будуть зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України.
Власники земельних ділянок мають право використовувати у встановленому порядку (тобто за наявності відповідних документів, дозволів, ліцензій) для власних потреб наявні на земельній ділянці загальнопоширені корисні копалини, лісові насадження, водні об'єкти, а також інші корисні властивості землі, згідно із ст. 90 Земельного кодексу України.
На власників земельних ділянок відповідно до ст. 91 Земельного кодексу України покладено обов’язки  щодо  використання земельних ділянок  за цільовим призначенням та своєчасного надання відповідним органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування даних про стан і використання земель та інших природних ресурсів у порядку, встановленому законом.
Кримінальним кодексом України за незаконний видобуток бурштину-сирцю передбачено кримінальну відповідальність за ч. 2 ст. 240 цього Кодексу (караються штрафом від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 6800 до 11900 грн.) або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк).
За безгосподарське використання земельних ділянок передбачено кримінальну відповідальність за ст. 254 Кримінального кодексу України  (караються штрафом до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 4250 грн.) або обмеженням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого).
У разі виявлення фактів незаконного видобутку бурштину-сирцю або безгосподарського використання земельних ділянок просимо звертатися за такими телефонами та адресами: - (03376) 2-16-76 або 102 (Маневицький відділ поліції ГУНП в області, 44600, смт Маневичі, вул. Комарова, 29);  (03376) 2-13-77 (Маневицька місцева прокуратура, 44600, смт Маневичі, вул. С. Наливайка, 2).
Марта ДУДНІК,
перший заступник керівника місцевої прокуратури. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua