жовтня

23

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

14 лютого ц. р. працівниками прокуратури Волині за сприяння УСБУ в області та адміністрації Маневицької виправної колонії № 42 при одержанні неправомірної вигоди викрито одного із заступників начальника установи виконання покарань.
Встановлено, що посадовець вимагав від одного із засуджених 4 тис. грн. за підготовку документів на комісію по застосуванню заохочувальних норм щодо застосування умовно-дострокового звільнення від відбування подальшого покарання. При одержанні другої частини неправомірної вигоди в сумі 2 тис. грн. горе-правоохоронця затримано в стінах виправної колонії, а грошові кошти  вилучено.
Триває досудове розслідування, проводяться невідкладні слідчі дії.
Прес-служба прокуратури
 Волинської області.
Спільна нарада керівників 
правоохоронних органів
Маневицькою місцевою прокуратурою проведено спільну нараду за участі керівників правоохоронних органів (по юрисдикції Маневицької місцевої прокуратури) з питань протидії злочинності, в тому числі її організованим формам та з ознаками корупції, за 2016 рік. Підведено підсумки спільної роботи впродовж минулого року, обговорено наявні проблеми правоохоронної діяльності, а також шляхи їх усунення.
З інформацією виступив в.о. керівника місцевої прокуратури Сопронюк О.А., пояснення надали начальники Маневицького, Ківерцівського, Рожищенського, Камінь-Каширського та Любешівського відділів поліції ГУ Національної поліції в області, їх заступники з питань слідства, керівники органів пробації та лісогосподарських підприємств.
За результатами наради розроблено спільні заходи з метою координування зусиль правоохоронних органів, окреслено конкретні завдання, які мають бути виконані найближчим часом.
Марта Дуднік,
перший заступник керівника 
Маневицької місцевої прокуратури.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua