червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Прокурорами Маневицької місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, вчинене 35-річним уродженцем міста Здолбунів Рівненської області, який відбуває покарання у ДУ "Маневицька виправна колонія №42".

 У лютому 2018 року прокурори спільно зі співробітниками обласного управління СБУ та оперативним підрозділом ДУ "Маневицька ВК № 42" викрили працівника колонії в одержанні неправомірної вигоди за неодноразову доставку для засуджених на територію забороненої зони мобільних телефонів. Його відразу було звільнено з роботи, а нині вироком суду призначено покарання у виді штрафу в розмірі 17 тис. грн.

Ще раз нагадуємо, що останнім часом  поширеним стало вчинення шахрайських дій за допомогою Інтернет-сайтів (Інтернет-продавців), зокрема такого, як OLX.

Упродовж 2017 року на територіях Маневицького, Любешівського, Камінь-Каширського, Ківерцівського та Рожищенського  районів зареєстровано 133 кримінальних провадження за фактами різного роду шахрайств (ст. 190 КК України).

Упродовж 2017 року до Маневицької місцевої прокуратури надійшло 142 звернення громадян, тоді як у 2016 році - 247. Кількість вирішених звернень безпосередньо працівниками прокуратури  - 87, (2016 р. - 177) .

Маневицькою місцевою прокуратурою упродовж минулого року вживалися організаційно-практичні та координаційні заходи, спрямовані на протидію злочинності, реального усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до відповідальності, забезпечення відшкодування спричиненої шкоди.

21 грудня 2017 року на телеканалі "Аверс" оприлюднено відеосюжет "Кадри із фільму жахів: умови утримання в'язнів в Маневицькому СІЗО", в якому йшлося про факти нібито порушень прав ув'язнених у дільниці СІЗО в Маневицькій виправній колонії №42.

Питання належного виховання дітей, досягнення порозуміння між ними та батьками завжди були важливими та актуальними. У статті 51 Конституції України сказано, що батьки зобов’язані утримувати дітей до їхнього повноліття.
Зміст виховання, відповідальність батьків за розвиток дитини у сім’ї визначає стаття 59 Закону України «Про освіту». На кожного із батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Таким чином, батьки та особи, які їх замінюють, зобов’язані:
Останнім часом в Україні, в тому числі і на території районів Волинської області, шахрайство набуло значного поширення і характеризується зміною форм, видів та способів. Винахідливість та комунікабельність шахраїв не знає меж,  і нові методи заволодіння коштами чи майном людей виникають ледь не щодня.

Підводячи підсумки роботи за перше півріччя 2017 року, слід зазначити, що на окремих напрямах прокурорської діяльності вдалося досягнути позитивних тенденцій.

    Маневицька місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про примушування 38-річним мешканцем села Старосілля Маневицького району його 23-річного знайомого до виконання цивільно-правових зобов'язань (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 355 КК України).

Рівненський апеляційний господарський суд, приставши на позицію прокуратури, залишив в силі рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов Маневицької місцевої прокуратури про внесення змін до договору оренди 4,8 га землі, розташованих за межами населених пунктів на території Старосільської сільської ради Маневицького району. 
На виконання постановленого за позовом Маневицької місцевої прокуратури рішення господарського суду Волинської області ТзОВ "ВІП-ОЙЛ" повернуло у власність держави в особі Прилісненської сільської ради Маневицького району земельну ділянку площею близько 0,4 га, нормативно-грошова оцінка якої складає понад 350 тис. грн.
Повідомляємо, що всі випадки незаконного видобутку бурштину-сирцю або безгосподарського використання земельних ділянок будуть зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України.
14 лютого ц. р. працівниками прокуратури Волині за сприяння УСБУ в області та адміністрації Маневицької виправної колонії № 42 при одержанні неправомірної вигоди викрито одного із заступників начальника установи виконання покарань.

Місцевою прокуратурою упродовж 2016 року вживались організаційно-практичні заходи щодо боротьби зі злочинністю, реального усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення  винних осіб до відповідальності, забезпечення відшкодування спричиненої шкоди.

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua