жовтня

23

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Наші мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек – храмів духовності, знань та розради, бо знали, що книга – невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини. Тож недаремно щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек (згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 № 471/98). 
Цьогоріч урочистості відбулися 27 вересня у читальному залі Маневицької ЦРБ. З професійним святом привітали та побажали бібліотекарям нових звершень і вдячних читачів голова райдержадміністрації Андрій Линдюк, начальник відділу культури райдержадміністрації Ігор Дерлюк, секретар селищної ради Володимир Черчик, директор районної ЦБС Любов Солов'янчик. До вітального слова також були запрошені директор краєзнавчого музею Петро Хомич та журналіст місцевого радіо Тетяна Потоцька. Музичні вітання дарували викладач дитячої музичної школи Наталія Бугайчук та дует «Дивограй» у складі Ніни Мережі та Руслани Матяшук. 
До бібліотечного життя долучилися і користувачі. Вони взяли участь у трибуні користувача "Я читаю, тому що...", помандрували сходинками книжкової піраміди, змагаючись у брейн-ринзі "До книжкових пірамід", а також виконували обов’язки бібліотекаря, шукаючи потрібну літературу та обслуговуючи користувачів. Загалом повноцінно відчули, як це бути бібліотекарем.  
Також бажаючі могли ознайомитися із книжковими виставками, які почали діяти з нагоди свята: "Читай! Формат не має значення" та "Роби читання стилем життя", а також фотоекспозицією "Бібліотека у будні і свята". 
Приємним подарунком до Всеукраїнського дня бібліотек стало зайняте в обласному огляді-конкурсі відеосюжетів «Я – патріот: новий формат», в якому Маневицька центральна бібліотека представила відеосюжет «Відкрита кафедра «Я гордий бути українцем», за що і була нагороджена дипломом управління культури Волинської  обласної державної адміністрації та отримала бібліотечку книг на суму 500 грн.
Наш кор.
На знімку: голова райдержадміністрації Андрій ЛИНДЮК вручає подяку завідувачці бібліотекою-філією с. Комарове Тетяні ВЕРЕМЧУК.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua