жовтня

23

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

В останню неділю серпня в районному Будинку культури зібралося багато гостей, які прийшли привітати  працівників торфовидобувної галузі Маневиччини  із професійним святом.
Урочистості  з нагоди свята розпочав своїм благословенням протоієрей Свято-Троїцького храму с. Прилісне отець Юрій,  який  побажав усім присутнім  довгих років життя та миру. 
Заступник голови Волинської обласної ради  Роман Карпюк  подякував  трудовим колективам за вагомий внесок  у забезпечення дешевим місцевим паливом бюджетних установ області,  побажав подальшої стабільної роботи та  вручив Почесні грамоти  обласної ради кращим працівникам. 
Генеральний директор державного концерну «Укрторф» Андрій Озерчук  передав  вітання від Міністра енергетики та вугільної промисловості  Ігоря Насалика,  з яким зустрічався напередодні святкувань. Він запевнив, що приватизація підприємств Концерну, як мінімум, впродовж наступних п’яти років не планується, а також, що Міненерговугілля та ДК «Укрторф» прикладають максимум зусиль для вирішення всіх питань торфодобувної галузі в межах своїх повноважень, адже останнім часом підвищується попит на торфопродукцію. Андрій Озерчук висловив щиру подяку всім працівникам торфозаводів за значний внесок у забезпеченні енергетичної незалежності держави та щоденну нелегку працю і вручив  13  відомчих відзнак працівникам підприємства.
За тепло  та затишок у школах, садочках, установах райцентру дякував Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк. З рук селищного голови отримали грамоти працівники -  жителі райцентру, які успішно трудяться на підприємствах, та керівники Іван Киричик та Володимир Щербачук за активну волонтерську допомогу воїнам на сході України. 
Із кращими побажаннями слова вдячності за нелегку та плідну працю висловив  помічник народного депутатата  України Ірини Констанкевич Олександр Самчук. Грамотами були  відзначені працівники з активною життєвою позицією.   
До вітань долучилися директори Іван Киричик та Володимир Щербачук, голови профспілкових організацій Аліна Базарнова та Наталія Хом’як, які висловили  надію на те, що, незважаючи на тимчасові труднощі, підприємство і надалі стабільно працюватиме та матиме впевненість у завтрашньому дні. Багато щирих та теплих слів почув від них цього дня кожен працівник, адже праця всіх  заслуговує на повагу та шану, а підприємства торфової промисловості – на підтримку та опіку держави. 
Особлива повага та шана була висловлена  працівникам, які були мобілізовані у зв’язку із подіями на Сході країни, яких  у нашому колективі 28 чоловік. 15 із них пройшли усе пекло війни та отримали статус учасника бойових дій. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто не повернувся з війни, в тому числі і колеги - Василя Шишолика.
На продовження свята всіх присутніх музичними композиціями вітали   чоловічий колектив «Маневицька сотня»,   львівський гурт «Пісенні королі», вихованці дитячого садка с. Прилісне  «Колобок», які подарували всім присутнім незабутні враження та найкращі емоції.
Аліна Базарнова,
голова ППО ДП «Волиньторф», 
депутат районної ради.
На знімку: слюсар транспортного цеху Олександр Романік відзначений Почесними грамотами Незалежної профспілки гірників України, адміністрації та профспілки ДП «Волиньторф».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua