жовтня

23

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

«Село живе… Не одну сотню літ молитвою зустрічає світанок і проводжає день. В золотавих туманах прокидається воно щоранку, як і багато літ тому. І ми вдивляємося в його усміхнене, добре обличчя. Село вітає нас щедрими кетягами калини, п’янким запахом сіна і матіоли… Рідна  батьківська земля», - так просто і проникливо розпочали свято ведучі Богдан Гамалійчук та Наталія Демчук.
З Днем села привітав земляків Копиллівський сільський голова Костянтин Давидюк, після чого йому та запрошеним на свято керівникам району Андрію Линдюку та Анатолію Мельнику був вручений запашний коровай, який згодом всі мали можливість скуштувати.
Суттю і окрасою кожного села є його люди. Саме їх, працьовитих і водночас скромних, відзначили цього дня у сільському Будинку культури.
Електрик Василь Самолюк та священик місцевого храму о.Роман Палій отримали нагороди з рук районного начальства, а фельдшер Жанна Шрамко та учасник сільської художньої самодіяльності Володимир Шавук - від сільського голови.
Подарунки і теплі зичення адресувалися поважним 90-літнім ювілярам – Марті Матвійчук, Парасці Матвійчук, Катерині Похилі та Ганні Шрамко.
Шквал оплесків викликала подружня пара Шрамків – Євген Філімонович та Анастасія Кирилівна, які в цьому році відзначають 70-річчя подружнього життя. Щасливі у подружжі й срібні ювіляри – Володимир та Наталія Матвійчуки.
Гордістю села стали переможці у номінаціях «Кращий спортсмен», «Кращий учень», «Меценат року», «Берегиня сімейного затишку» та ін.
До Дня села проводилися конкурси дитячих малюнків «Моє рідне село» та домашньої випічки «Найкраща господиня», де перемогу здобули юні художниці Дарина Давидюк, Марина Самолюк та майстриня випічки Ольга Лопоха.
Не лише відзнаками й подарунками тішилися присутні, а й змістовним концертом, у якому, зокрема, взяли участь хор священиків Колківського благочиння та заслужений працівник культури України В’ячеслав Судима.
Алла Бубнюк.
Фото автора.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua