жовтня

23

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Пам’ятною культурно-мистецькою подією району став звітний концерт Маневицької дитячої 
музичної школи, присвячений 50-літтю від дня її заснування.
Понад тридцять найкращих номерів було відібрано для ювілейного заходу, хоча в репертуарі колективу їх сотні.
Піснею «Мати-Україна» відкрив концерт хор старших класів під керівництвом директора школи Миколи Бугайчука (концертмейстер Олена Кедик). Звучало багато композицій, які виконувались на різних музичних інструментах. Класичні твори органічно поєднувалися із сучасними музичними ритмами. Разом із вихованцями виступали і їхні наставники. Один за одним змінювався концертний номер і кожен закінчувався вибухом оплесків. Глядачів зачарували виступи трубача Сергія Клеця, бандуристки Вікторії Михалевської, скрипачки Уляни Островик, фортепіанного дуету у складі Майї та Валерії Алексійчук, дуету саксофоністів-викладачів Анатолія Мельника та Олексія Вергуна, ансамблів домристів, сопілкарів, баяністів, скрипалів, оркестру духових інструментів, фольклорного гурту «Музиченьки». У концертну  канву вдало вплелися вокальні  та хореографічні виступи. Свіжістю, енергією, оптимізмом віяло від хореографічних постановок «Перлина – Україна» т а «З музикою в унісон». Ностальгійно та чуттєво прозвучали «Два кольори» у виконанні Миколи Бугайчука та заслуженого працівника культури України Василя Дарчука.
Порадували своїми виступами вчорашні учні музичної школи, а нині студенти Волинського державного училища культури та мистецтв  ім. І. Стравінського  Марина Марич, Ярослав Скороход, Наталія Лосєва, Наталія Горайчук, Марина Григола, володар Гран-прі всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Феєрія зірок» Ірина Сидорук.
Справжню насолоду отримали глядачі від виступу улюбленої землячки, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів Ірини Котлицької. Апогеєм свята став блискучий виступ дуету гітаристів, лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів Андрія Олексюка та Вадима Войтовича, які неперевершено, пристрасно, на одному диханні виконали  «Іспанську кориду».
Між виступами на сцену піднімалися колишні випускники, гості, які віншували призвідників свята і зичили школі подальшого процвітання. 
Очільники району Андрій Линдюк та Анатолій Мельник, Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник управління культури РДА Ігор Дерлюк відзначили викладачів музичної школи грамотами і подяками, побажали талановитих вихованців і запевнили, що фінансово і матеріально підтримуватимуть навчальний заклад.
Ювілейний концерт засвідчив, що Маневицька дитяча музична школа за півстолітнє існування випустила в світ сотні залюблених у мистецтво музики учнів, збагатила їх духовно, сформувала у них кращі естетичні почуття. І нині викладачі й вихованці закладу сповнені сил, ентузіазму, натхнення і готові до подолання нових творчих вершин.
Алла БУБНЮК.
Фото автора.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua