травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

26 серпня українські працівники торфовидобувної галузі та вугільної промисловості відзначали своє професійне свято – День шахтаря. 

 

З цієї нагоди на урочистості в Будинку культури с. Прилісне зібралися керівництво, працівники ДП «Волиньторф» та поважні гості – генеральний директор ДК «Укрторф» Андрій Озерчук, помічник народного депутата по 23-му виборчому округу Олександр Самчук, Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, голова Прилісненської сільської ради Ігор Терещенко, керівники державних підприємств «Житомирторф», «Сумиторф», «Рівнеторф».
Перед початком урочистої частини благословив всіх присутніх настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Юрій Волков. Він побажав плідної праці і довгих років життя та зазначив, що завдяки старанням працівників торф’яної галузі щороку опалюються не лише бюджетні та комунальні установи, а й храми, де лине молитва за мир та добробут у нашій державі.
Генеральний директор Державного концерну «Укрторф» Андрій Озерчук подякував усім працівникам та ветеранам підприємства за сумлінну працю, значні трудові досягнення та вагомий внесок у розвиток торфовидобувної галузі України. З  нагоди професійного свята кращих працівників торфовидобувних підприємств району нагороджено відзнаками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Державного концерну «Укрторф». На завершення виступу генеральний директор передав вітання від Міністра Міненерговугілля та висловив впевненість у тому, що у майбутньому на торфодобувну галузь очікує хороший період - час відновлення та розбудови. 
Слова вдячності за нелегку та плідну працю працівникам ДП «Волиньторф», побажання подальших вагомих успіхів та добробуту в родинних колах линули від помічника народного депутата Ірини Констанкевич Олександра Самчука. Кращі працівники підприємства були відзначені Грамотами народного депутата. 
Із професійним святом працівників ДП «Волиньторф» привітав Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, який подякував за тепло та затишок у школах, садочках та установах райцентру, побажавши усім працівникам здоров’я, високих професійних здобутків, злагоди й благополуччя в родинах. Із рук селищного голови отримали грамоти працівники, які проживають у райцентрі та  успішно трудяться на торфодобувних підприємствах.
Голова Прилісненської сільської ради Ігор Терещенко відзначив грамотою директора ДП «Волиньторф» Івана Киричика.
Привітав присутніх зі святом і директор ДП «Рівнеторф» Сергій Пахолюк. 
Про досягнення трудових колективів у поточному році поінформували директори торфозаводів Іван Киричик та Володимир Щербачук, а голови профспілкових організацій Аліна Базарнова та Наталія Хом’як провели нагородження заводчан, вручивши Почесні грамоти від Волинської обласної ради та Подяки від адміністрацій та профспілок підприємств. 
День шахтаря став ще одним приводом подякувати працівникам ДП «Волиньторф» за той неоціненний внесок, який вони роблять у розвиток паливно-енергетичного комплексу держави, зміцнення національної економіки. Під час святкування заслужені нагороди отримали як начальники відділів та цехів, так і трактористи, слюсарі, машиністи тепловоза, транспортувальники, апаратники, машиністи котлів та водії. Окремо були відзначені працівники підприємства, які брали участь в антитерористичній операції на сході України. Усього з нагоди Дня шахтаря  відзначено близько 50 осіб.
Піднесений настрій присутнім створили артисти Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України, вихованці дитячого садка «Колобок», учасники акробатичного гурту «Перлинка» опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне».
Аліна БАЗАРНОВА, 
голова профспілки 
ДП «Волиньторф».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua