травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

27-а річниця Незалежності України для Прилісненської громади була дуже особливою. І діти, і дорослі, вдягнувши святкові вишиванки, йшли відзначати головне державне свято разом у дружньому гурті. 
Із самого ранку поблизу головної сцени розгорнувся імпровізований ярмарок, де представники сіл  Прилісне, Галузія, Городок, Карасин, Замостя, Лишнівка, Серхів, що входять до об’єднаної громади, презентували експонати декоративно-ужиткового мистецтва, а також частували традиційними українськими стравами.
День незалежності разом із прилісненцями зустрічала і народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич. Урочисте відкриття святкового концерту розпочалося із виконання Державного гімну та молитви за Україну.
«Ми пишаємося нашою країною – її славною історією, сучасними досягненнями, віримо в її велике майбутнє. Спільно ми зробимо все, що задумали, і неодмінно досягнемо нових успіхів у розвитку та процвітанні нашої рідної України», – відзначив голова Прилісненської ОТГ Ігор Терещенко.
Із найкращими побажаннями звернулася до прилісненців і народний депутат Ірина Констанкевич: «Особливо приємно святкувати День незалежності саме у вашій громаді, бо ви одні із перших продемонстрували своє бажання бути незалежною ОТГ. Сьогодні ви своєю щоденною працею утверджуєте, що ви самодостатні та сильні».
За особливий внесок у розвиток територіальної громади подяками народного депутата були нагороджені  в.о. старости Карасинського старостинського округу Віктор Савчук, депутат Прилісненської сільської ради від Лишнівського старостинського округу Анатолій Ковердюк, Тетяна Шишолик  - дружина загиблого в зоні АТО борця за незалежність України Василя Шишолика. 
Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за Незалежність України на сході держави.
У День Незалежності  України святковий настрій прилісненцям та гостям села дарували місцеві аматорські колективи та молоді талановиті виконавці.
Петро РОЙКО.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua