травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

2 червня  відбувся фестиваль весільних обрядів в селищі Голоби, метою якого стало збереження, відтворення та популяризація кращих традицій  українського народу. 
В давнину весілля було не просто скріпленням шлюбу, а обрядом кодування щасливої долі майбутньої сім’ї. Представники Прилісненської громади теж мали честь стати гостями на волинському весіллі 100-річної давнини. Все відбувалося як на справжньому традиційному весіллі: вигравали троїсті музики, чіпляли весільні букетики із квітів та зелені, ліпили вареники, пригощали кулішем та медовим квасом, танцювали «Печене порося», «Гречаники» та «Картопельку». Гостями фестивалю стали голова  Волинської ОДА Олександр Савченко та очільники райдержадміністрацій  області.
 Весільні традиції відтворювали 11 громад Волині. Наші «Прилісненські молодички» показали  частину традиційного весільного дійства «запросини». В давнину молода ходила просити на весілля не лише родичів, хрещених та сусідів, а й нареченого та його батьків. Аматорський колектив «Прилісненські молодички» та дитячий фольклорний «Мальви» під керівництвом директора Будинку культури Прилісненської сільської ради Наталії Сахнік заспівали стародавніх українських пісень, продемонстрували автентичний обряд запрошення на весілля, за що отримали диплом та весільний коровай. Всі повернулися додому з гарним настроєм та масою неймовірних вражень! Сподіваємось і в наступному році побувати на «Голобському весіллі».
Юлія Мисливець.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua