жовтня

23

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

На військову службу за контрактом у Збройні сили України запрошуються громадяни України (чоловіки та жінки), які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 18 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

 

Перевага надається військовозобов’язаним – учасникам АТО, а також громадянам, які відповідають критеріям відбору та не мають обмежень за станом здоров’я, мають високий рівень фізичної підготовленості та цивільну освіту за спорідненими з військовими спеціальностями.
Контрактникам пропонується широкий спектр військових спеціальностей: від стрільця до командира відділення; від водія до механіка-водія; від сапера до розвідника; від радіотелефоніста до оператора радіолокаційної станції; від снайпера до навідника.
З 1.01.2016 року грошове забезпечення контрактників рядового, сержантського та старшинського складів становить від 7000 грн. на місяць (в залежності від специфіки військової частини та посади). Підвищуються грошові виплати військовослужбовцям, які виконуватимуть бойові завдання в зоні АТО (від 2 400 грн. до 6 тис. грн.).
Аспекти соціально-правового захисту військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту та переваги військової служби за контрактом:
- можливість вибору місця проходження військової служби та посади;
- стабільне щомісячне грошове забезпечення;
- можливість прийняття участі у миротворчих операціях та інших заходах міжнародного військового співробітництва;
- отримання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги у військово-медичних закладах охорони здоров’я для контрактників та членів їхніх сімей;
- можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах та здобуття спеціальності;
- щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення тривалістю від 30 до 45 календарних днів (в залежності від вислуги років);
- можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту;
- право на пенсію після 25 років вислуги.
Бажаючі проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу повинні звернутися у Маневицький районний військовий комісаріат за адресою: смт Маневичі,  вул. Андрія Снітка, 11, тел. 2-15-63.
Віктор Павлик,
військовий комісар 
Маневицького РВК,
підполковник.
Маневицький районний військовий комісаріат запрошує на навчання за кошти державного бюджету у ВВНЗ та здійснює прийом осіб з повною загальною середньою освітою віком від 17 до 21 року ( в тому числі тих, яким 17 років виповнюється у рік зарахування навчання), військовослужбовців військової строкової служби та військовозобов’язаних віком до 23 років.
Військовослужбовці військової служби за контрактом, які не мають військових знань офіцерського складу, приймаються віком до 23 років (в коледжі віком до 30 років).
Попередня професійна діагностика і відбір випускників з числа цивільної молоді (ліцеїстів) та оформлення документів здійснюєся у військових комісаріатах до 1 червня  року вступу.
Випускники особисто подають заяву до Маневицького РВК у період з 1 січня до 1 червня 2017 року за адресою: смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 11, тел. 2-15-63.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua