травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Вихователька-силачка  цмінівського дитсадка Юлія Палівода вже три роки поспіль завойовує першість району із жіночого рукоборства, - армреслінгу.
Вперше себе у спорті Юлія випробувала тільки три роки тому з легкої руки сільського голови Наталії Оксенюк.
– Мені просто запропонували представити нашу сільську раду на спартакіаді. Мабуть, зважаючи на мою досить міцну статуру, вирішили, що я маю бути достатньо фізично сильною, аби позмагатися в армреслінгу,  – розповідає чемпіонка, яка вже вперше поїхавши на змагання отримала титул найсильнішої жінки району. Гарний результат показала вона і з метання набивного м’яча.
«Та я до боротьби і не готуюся – поїхала, всіх поклала та й все…» – посміхаючись каже Юлія, зауважуючи, що у цьогорічній спартакіаді з різних видів спорту перемога їй далася неважко – не було Світлани Демчук із Чорнижа, її головної суперниці, яка минулорічної осені спромоглася відібрати в неї титул переможниці.  
Своєю силою Юлія-чемпіонка не хизується, каже, що їй комфортно почуватися жінкою – коханою, слабкою, чуйною і доброю. І на роль лідера вона  в сім'ї не претендує – їй приємніше, коли верховодить чоловік. «Що сьогодні будемо робити?», – питає вона  зранку у свого коханого Віктора, який поставою хоч і дрібніший за дружину, та  відповідальність за вирішення всіх сімейних питань бере на себе. 
Ніхто в родині Юлії богатирською міццю ніколи не вирізнявся, тож для неї її сила – відкриття. 
– Інколи те, що я фізично сильна, дуже корисне в господарстві, – ділиться Юлія, – без проблем допомагаю чоловікові  гній вивезти, сіно-солому привезти. А він натомість зі мною і до лісу по ягоди йде, і  в будинку та на городі мені за помічника. Все робити разом набагато приємніше… 
Зізнається чемпіонка-силачка, що обожнює свою роботу вихователя дитячого садка. І  усіх вихованців любить як власних донечок Софію та Валерію. А ще Юлія дуже творча – залюбки проводить різні нестандартні заняття з дітьми, гарно співає, виступала в складі художнього колективу на сцені Цмінівського Будинку культури. 
Не можу не запитати і те, яку їжу полюбляє найсильніша жінка району, на що вона лиш усміхається, кажучи, що в харчуванні не перебірлива. 
– Люблю гречку, фрукти, овочі, солодощі,  – каже Юлія. – От тільки сало мені не до вподоби, хоч і кажуть: «сало – сила»… 
Юлія Музика. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua