квітня

25

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній офіційно очолив нову Помісну Православну Церкву України. Його інтронізація відбулась 3 лютого у соборі часів Київської Русі - Софії Київській - у день його 40-річчя.
Літургія розпочалася з молитов українською та грецькою мовами. Усередині богослужіння  пройшов чин інтронізації - церемонії входження на престол, яка є офіційним початком виконання обов'язків предстоятеля та проходить у формі публічного богослужіння, під час якого новообраного предстоятеля зводять на кафедру.
Саму церемонію інтронізації провели представник Вселенського патріархату митрополит Галльський Еммануїл, колишній предстоятель УАПЦ митрополит Макарій та митрополит Вінницький Симеон (раніше був в УПЦ (МП). Предстоятеля облачили у церковні символи, вручили хрест і дві панагії – медальйони із зображенням Божої Матері та Ісуса Христа. Одна з панагій належала київським митрополитам ще на початку ХХ століття.
Після облачення в ці церковні символи митрополит Епіфаній став повноцінним предстоятелем помісної Православної Церкви України.
У храмі був присутній Президент України Петро Порошенко з дружиною, політики, лідери інших релігійних організацій: греко- та римо-католики, мусульмани, були і представники протестантів.
Після інтронізації відбулось перше засідання священного синоду ПЦУ.
За матеріалами 
Інтернет-ресурсів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua