травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Захворюваність кором в Україні невпинно зростає. За оперативними даними Центру громадського здоров'я України за останній тиждень вона збільшилась на 10 відсотків,  з початку року в Україні на кір захворіло понад 40 тисяч  осіб, від ускладнень кору померло 15 людей (4 дорослих і 11 дітей).
Загострилась епідемічна ситуація із захворюваністю і в нашому районі. З початку 2018 року в районі захворіло на кір 30 осіб, серед них 17 дітей. Хворіють переважно нещеплені, або особи з порушенням календаря щеплень. Наразі спалахів в організованих закладах району (школах, дитячих закладах) не зареєстровано. Останні випадки реєструються в селах Чорниж, Оконськ, Годомичі, Четвертня, Велика Яблунька, Рудники, Ситниця,  Матейки, Городок, Галузія та смт Маневичі. У вогнищах кору проводяться профілактичні та протиепідемічні заходи з метою попередження поширення захворювання.     
В зв'язку із зростанням захворюваності на кір оперативний штаб по кору Міністерства охорони здоров'я ухвалив рішення щодо розширення вакцинації по епідемічних показах, як дітям до 18 років, так і дорослим, котрі належать до груп ризику: медичних працівників, освітян, студентів навчальних закладів, представників силових відомств, учасників бойових дій (без обмеження віку).
Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки у відповідності до  ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Ці ж вимоги викладені у спільному листі  Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України.
Пам'ятайте! Єдиний спосіб запобігти ускладненню і смерті від кору – вакцинація. Зупинити спалах кору може  колективний імунітет - коли не менше 95 % українців будуть вакцинованими проти кору. В районі є достатня кількість бельгійської вакцини КПК «Пріорикс».
Маневицький 
міжрайонний відділ 
ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua