березня

25

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

20 жовтня, вперше в історії маневицького футболу, на завершення футбольного чемпіонату в районному Будинку культури пройшло урочисте відзначення команд-переможців та призерів, кращих тренерів, суддів, гравців і подвижників цього виду спорту в районі. 
Голова Маневицької районної федерації футболу Микола Басюк із приємністю зазначив, що в цьому році вперше були виділені бюджетні кошти на організацію проведення чемпіонату району з футболу. 50 тис. грн надала Маневицька РДА, 10 та 8 тис. грн – Прилісненська і Колківська  ОТГ, 6 тис. грн –  обласна федерація футболу, ще 20 тис. грн – кошти команд вищої і першої ліги – заявочні внески за чемпіонат і легіонерів. Ці кошти були використані для придбання нагород, призового фонду та як плата футбольним арбітрам.
Ігри футбольного чемпіонату 2018 були насиченими, непередбачуваними, подарували й самим футболістам, і вболівальникам багато позитивних емоцій. Та не обійшлося і без прикростей – футбольні команди с. Чорниж та "Колос" Старий Чарторийськ не дограли до кінця чемпіонату.
 Із піднесенням та хвилюванням за своїми заслуженими нагородами спортсмени  виходили не на звичне футбольне поле, а на святкову сцену. Відзначались футболісти як індивідуально, так і в складі команд. 
За вагомий внесок у розвиток маневицького футболу голова федерації нагородив дипломами представника команди "Сойне" с. Прилісне Анатолія Шилака, голову Оконської сільської ради Петра Яруту та очільницю Гораймівської сільради Нелю Борсук.
Отримали відзнаки кращі гравці: Віктор Сущ (Оконськ, вища ліга), Вадим Левков (Нові Підцаревичі, перша ліга), Назар Приходько (Прилісне, юнаки) й кращі бомбардири: Ігор Савич (Оконськ, вища ліга), Олег Вавелюк (Серхів, перша ліга), Владислав Приходько (Городок, юнаки).
З рук завідувача сектору у справах молоді та спорту РДА Руслана Клімчука відзнаки отримали  кращі арбітри – Василь Шавук (Годомичі), Михайло Ліщук та В'ячеслав Хилюк (Прилісне) та  тренери команд – Анатолій Савич (Оконськ, вища ліга), Ярослав Левков (Нові Підцаревичі, перша ліга) (на знімку 2 із сім'єю), Володимир Романік (Городок, юнаки). 
Заступник голови районної федерації футболу Анатолій Коніщук нагородив переможців і призерів юнацького чемпіонату. Дипломи, медалі, кубки та грошові  винагороди отримали ФК  «Сойне» с. Прилісне (І місце, 3 тис. грн),  «Оконськ» (ІІ,  2 тис. грн), «Городок» (ІІІ, 1 тис. грн). 
Із вірою у славне майбутнє районного футболу, найкращі вітання та побажання усіх гараздів спортсменам адресував голова районної ради Анатолій Мельник (на знімку 1), який вручив  переможцям і призерам чемпіонату першої і вищої ліги дипломи, медалі, кубки  та  грошові призи.  Цьогоріч чемпіонами у першій лізі стали футболісти  команди «Підцаревичі» (4 тис. грн), срібними та бронзовими призерами – спортсмени с. Серхів (3 тис. грн) та Троянівка (2 тис. грн). У вищій лізі перемогу здобула ФК  «Сойне» с. Прилісне (винагорода – 7 тис. грн) (на знімку 3), на другій сходинці футбольного п'єдисталу опинилась ФК с. Оконськ –  5 тис. грн, третю – посіла команда  «Кормін» с. Гораймівка (3 тис. грн).
Щирі гучні оплески лунали на честь футболістів, що здобули почесні нагороди у тривалій і виснажливій боротьбі. А пісенні вітання  шановному футбольному товариству слали чарівні панянки –  солістка РБК Тетяна Кирилюк та вихованки студії «Троянда С» Софія Басалик, Регіна Савчук і Уляна Островик.
Юлія Музика.
Фото автора.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua