червня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

З 1 жовтня 2018 року в управлінні соціального захисту населення РДА вводиться електронний прийом документів через портал державних послуг iGov (igov.org.ua).
Урядом прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 238 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, якою передбачено впровадження нової системи забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1098  (чинна з 1.01.2018) затверджено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсій­ного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ з 1 грудня 2017 року

Статтею 7 Закону України України  "Про державний бюджет на 2017 рік" установлено, що  прожитковий мінімум на одну особу із розрахунку на місяць  з 1 грудня становить 1700 гривень, а для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, становить:

Законом України від  3.10.2017 року № 2148 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" з 1 жовтня 2017 року підвищено розміри  державної соціальної допомоги, призначеної відповідно до  Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам".

Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії

 Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі-Постанова) змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів.

Інформуємо, що з 1.01.2017 року запрацював новий механізм оплати послуг за санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, який базується на  укладанні тристоронньої угоди між постраждалою особою, управлінням соціального захисту населення та санаторно-курортним закладом. При цьому постраждала особа самостійно обирає  санаторно-курортний заклад для оздоровлення.

Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина. 

Урядовий проект монетизації частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Пільги на тверде паливо та скраплений газ у грошовій формі виплачуються  учасникам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни,  багатодітним сім’ям, особам (ЧАЕС) 3 категорії, пенсіонерам, які працювали педагогічними, медичними та фармацевтичними працівниками, пенсіонерам, які раніше працювали в бібліотеках та закладах культури, за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує 2240 грн.

       Починаючи з 2014 року, представництво міжнародної організації міграції (МОМ) реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення  порядку   надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”  передбачено надання громадянам щомісячної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також субсидію готівкову на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Верховною  радою України 6 грудня 2016 року внесено зміни до статті 5 Закону України „Про психіатричну допомогу”  в частині надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua