жовтня

23

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Сьогодні поліцію турбує той факт, що деякі власники досі не перереєстрували свою зброю. Більшість з них просто забувають про необхідність продовження строку дозволу на її зберігання, але є й такі, котрі свідомо ігнорують вимоги законодавства і автоматично переходять у розряд правопорушників.

 

Стаття 192 Кодексу України про адміністративні порушення передбачає, що порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду, або правил взяття їх на облік в органах внутрішніх справ у разі зміни місця проживання - тягне за собою попередження або накладення штрафу від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів  громадян.

Тому нагадуємо власникам вогнепальної зброї, що потрібно заздалегідь звертатися до інспектора дозвільної системи у смт Маневичах (вул. Комарова, 29) для ознайомлення з вимогами щодо перереєстрації. Також варто не забувати, що володіння зброєю - це відповідальність не лише за себе, а й за оточуючих.

Анатолій БЛИЗНЮК,

начальник  Маневицького відділу поліції ГУ НП

 у Волинській області.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua