жовтня

23

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Недоліки сімейного виховання, повна відсутність батьківського контролю щодо місця, оточення та часу проведення дозвілля їхніх дітей, втягнення неповнолітніх  безвідповідальними дорослими в пияцтво та злочинну діяльність, незайнятість нашого молодого покоління суспільно корисною працею – це тільки незначний перелік тих причин та умов, що сприяють скоєнню злочинів та правопорушень серед неповнолітніх. Вивчення стану підліткової злочинності свідчить про те, що в 2017 році в порівнянні з 2016 кількість злочинів, вчинених неповнолітніми, залишилась на рівні - 5 до 5.
Спільно з галузевими службами Маневицької РДА організовуються рейди-перевірки неблагополучних сімей, під час яких проведено лекції та бесіди, роз’яснювальну, превентивну роботу з батьками та вживаються заходи впливу на оздоровлення та ведення здорового способу життя  в цих родинах. Для підтримки належного правопорядку та  виявлення правопорушників здійснено оперативно-профілактичні відпрацювання місць скупчення та відпочинку неповнолітніх (дискотек, кінотеатрів, комп’ютерних клубів). Здійснювались перевірки у закладах торгівлі на стан дотримання антиалкогольного законодавства, у тому числі щодо продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.
З метою виявлення та попередження правопорушень та злочинів, подолання проблеми бездоглядності дітей проводиться комплекс загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів «Літо-2017», під час яких працівниками Маневицького ВП заплановано проведення ряду рейдів-перевірок населених пунктів, а саме селищ Маневичі та Колки, де зафіксовано зростання вчинення правопорушень неповнолітніми.
Можливо, через свій вік або через впевненість у своїй безвідповідальності неповнолітні вчиняють злочини та правопорушення, а батьки, які повинні дбати про своїх дітей, оберігати їх від злочинної стежини просто самоусунулись від відповідальності за майбутнє тих, кого народили. Отож, дорогі батьки, дбайте про тих, кому завтра будувати нове майбутнє, в якому матиме місце правопорядок і закон.
Анатолій Близнюк,
начальник Маневицького ВП ГУНП у Волинській області, 
капітан поліції.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua