січня

19

П'ятниця

Офіційні вітання

Останні коментарі

Крадуть все, що погано лежить
Нещодавно невідомі злили із баку автомобіля КамАЗ, що належить жителю с. Прилісне, 100 літрів дизпалива. Ще в одного прилісненця вночі невідомі викрали з вантажного автомобіля дві акумуляторні батареї та інструменти. Та найбільше не поталанило  жителю Копилля, у будинок якого серед дня, скориставшись відсутністю власників будинку та  відімкнувши двері ключем, проникли злодії ромської національності та поцупили 15 тис. грн., після чого «Жигулем» подалися в напрямку дороги Маневичі-Луцьк.
В гонитві за легкими грошима 
З проханням притягнути до кримінальної відповідальності жителя райцентру, якому ще в 2015 році позичив 320 тис. грн. і яких до цього часу ще не отримав, звернувся маневичанин. Продовжують турбувати мешканців району телефонні шахраї. Так, 14 лютого невідома жінка, представившись працівником банківської охорони, намагалась вивідати особисті дані в однієї із мешканок Маневич. 17 лютого до іншої жительки району телефонував псевдопредставник «Ощадбанку». Однак в обох випадках шахраї залишились ні з чим. 
Лісопорушення
14 лютого інспектором з дорожнього нагляду на стаціонарному посту ДАЇ №2, що поблизу с. Оконськ, зупинено вантажний автомобіль, який перевозив дубову необрізану дошку без відповідних документів. А трьома днями пізніше надійшло повідомлення від лісничого Рудниківського  лісництва ДП «Колківське ЛГ» Смічика  А. О. про те, що в с. Чорниж затримали підводу з краденим лісом.
Підготував Сергій ГУСЕНКО.
 

Коментарі  

#1 Ганна Бондаренко 28.02.2017, 13:34
Про що йде мова,панове?Про "пiдводу з краденим ,лicом"?У нас,на Волинi,крадуть машинами,вагона ми.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання