грудня

16

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

 

Цілі діяльності комунального підприємства

Редакція газети «Нова доба» у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про інформацію»,  «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про рекламу», іншими законодавчими актами, а також власним Статутом.

У своїй діяльності редакція незалежна від політичних партій та громадських організацій.

Основними завданнями редакції є підготовка матеріалів до друку та випуск газети в друкованому вигляді; поширення актуальної, об’єктивної і повної інформації про поточні події громадсько-політичного життя району, області, країни; висвітлення та роз’яснення рішень органів державної влади та місцевого самоврядування, сприяння втіленню їх в життя; дослідження проблем соціального, економічного, політичного та культурного життя  громад Маневицького району; співробітництво в галузі масової інформації з депутатським корпусом, об’єднаннями громадян, установами, організаціями, підприємствами всіх форм власності та окремими громадянами на підставі договірних умов; публікація нормативних актів органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, їх обговорення, інформування читачів про діяльність районної, селищних, сільських рад, райдержадміністрації, обласної державної адміністрації та обласної ради, комерційних умовах; надання різноманітної інформації для задоволення інтересів і потреб читачів; сприяння здійсненню рівних прав громадян на вільне висловлювання думок та отримання і поширення суспільно значимої інформації.    

Відповідно до основних завдань редакція здійснює такі функції: збір, зберігання, аналіз, підготовку і редагування громадсько-публіцистичних та інформаційних матеріалів для використання їх при виданні газети; публікує листи та дописи громадян, посадових осіб, установ, організацій та підприємств; приймає, готує та публікує матеріали рекламного характеру; вживає заходів щодо розповсюдження газети; вступає у договірні стосунки з установами, організаціями та підприємствами всіх форм власності, партійними і громадськими організаціями та громадянами щодо публікації замовлених ними матеріалів інформаційного та рекламного характеру; самостійно ухвалює рішення, які спрямовані на досягнення статутних завдань і не суперечать діючому законодавству.

Біографічна довідка

Редактор – Бичкова Олена Петрівна, українка, проживає в смт Маневичі Волинської області. Народилась 29.07.1966 р. в м. Челябінськ. У 1983 році закінчила Маневицьку середню школу №2. Освіта вища, закінчила Брянський технологічний інститут, Українську академію друкарства.

В редакції Маневицької районної газети «Нова доба» з 2002 року. Працювала завідуючою відділом соціальних проблем, заступником редактора. Одружена, має двох доньок.

 

 

 

 

Коментарі  

#1 profile6148 01.11.2018, 17:57
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://gestbook.e-solartec.com/agb/public/img-1539195791.jpg

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua