червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Ряд важливих питань було розглянуто депутатами  30 листопада під час 36-ої чергової сесії Маневицької районної ради сьомого скликання під головуванням очільника представницької влади району Анатолія Мельника

"Хто, як не ми?" - проект під такою назвою реалізували учні ОЗНВК "Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей" спільно з учнями та випускниками ліцею ім. С. Сташица, що у м. Зґеж (Польща). Фінансування у розмірі 24002,8 євро отримали, здобувши перемогу у конкурсі, який проводила Польсько-Українська Рада обміну молоддю. У рамках проекту відбулося дві зустрічі: на території України (23-31 серпня) та Польщі (13-20 жовтня).

На виїзній  колегії  райдержадміністрації  під головуванням очільника виконавчої влади району Андрія Линдюка та за участі голови районної ради Анатолія Мельника розглянуто ряд важливих питань

Нещодавно на державному підприємстві "Маневицьке лісове господарство" побували представники об'єднаних територіальних громад Рівненської та Львів­ської областей, які в рамках  навчальної поїздки ознайомлювались із досвідом господарської роботи  лісопідприємств Волині.

Сьогодні в усіх лісогосподарських підрозділах ДП «Маневицьке лісове господарство» активно тривають осінні лісокультурні роботи, серед яких - підготовка ґрунту для посадки лісових культур у наступному році. Вона полягає у прокладанні борозен плугом з відстанню між центрами борозен 2-2,5 м, в залежності від схеми посадки.

10 жовтня на офіційне відкриття оновленого відділення Ощадбанку в Маневичах завітали  керівники  установи та очільники районної і місцевої влади.

В останній декаді вересня в Луцьку відбувся міжнародний бізнес-форум "Волинь-інвест 2018". Як і в переважній більшості випадків, ніхто до волинян з грошовими мішками в якості інвестицій не приїхав. На панелі "Розвиток сільського та лісового господарства" презентувалась майже екзотична тема: "Побічне користування як ключовий напрямок диверсифікації діяльності лісогосподарських підпри­ємств". Інвестиційний проект готували Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства (ВОУЛМГ) та держлісгоспи цього відомства. Мова йшла про добре забуте старе - використання харчових лісових ресурсів.

14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці і День українського козацтва та захисника України, делегація Маневицького району (на фото) на чолі з керівником апарату райдержадміністрації Олександром Коробчуком  відгукнулася на заклик Президента України Петра  Порошенка і взяла участь у подячній молитві за автокефалію для української церкви, що відбулася у місті  Києві на Софійській площі.

У роботі Федерації профспілок Волинської області практикується проведення виїзних засідань президії на базі окремих підприємств, установ та організацій. Нещодавно, з ініціативи обласної організації Профспілки працівників лісового господарства, таке засідання відбулось на базі ДП "Маневицьке лісове господарство".
Вже з початку цього року у селі Галузія діє дитячий садочок "Колобок" на базі Галузійської ЗОШ І-ІІ ступенів. А нещодавно тут на майданчику з'явився новий ігровий комплекс, який обладнали працівники ДП "Маневицьке ЛГ".

 

1 жовтня, у Міжнародний день людей похилого віку, в  Старому Чорторийську для підопічних  відділення стаціонарного догляду для постійного проживання відбувся святковий захід.

ДП "Городоцьке лісове господарство"  сертифіковане Лісовою опікунською радою з 2013 року. Сертифікація проведена з метою покращення ведення лісового господарства, лісоуправління та постачання лісопродукції на європейські ринки. Її вимоги - відповідність міжнародним стандартам у сфері економіки, соціальної політики та екології.

З 1 вересня ц.р. об’єктами поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» розпочато передплату на періодичні друковані видання України. 

У Маневицькому лісництві ДП "Маневицьке лісове господарство" зроблено ще одну добру справу - відновлено криницю та встановлено поблизу  неї  дерев'яну бесідку. У своєму обході у кв. 21 вид. 2 майстер лісу  Василь Дубровський (на фото)  віднайшов занедбану криницю та  доклав рук до  її відновлення.

29 серпня 2018  року відбулася перша серпнева конференція педагогічних працівників відділу освіти Колківської об’єд­наної територіальної громади, в якій взяли участь  Колківський селищний голова Олександр Палінкевич, заступник селищного голови з виконавчих питань Тетяна Бобік, начальник відділу освіти Сергій Мережа (на знімку) та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти  і  дошкільних навчальних закладів Кол­ків­ської  об'єднаної громади.

 

"Той, хто любить паростки кленові, хто діброви молоді ростить, той достойний людської любові, бо живе й працює для століть" - знайо­ма цитата із вірша Максима Рильського відображає сутність любові лісівників до своєї професії.

Останнім часом в Маневицькому держлісгоспі збільшилися площі всохлих соснових насаджень. І цьому явищу є наукове пояснення.  На думку науковців і лісівників, основною причиною всихання соснових насаджень в умовах україн­ського Полісся є ураження їх верхівковим короїдом та трахеомікозом хвойних порід, масовий розвиток яких спричиняють високі літні температури повітря протягом останніх років і викликана цим фактором засуха.

Нещодавно новий рекреаційний пункт «Ставочок», родзинкою якого є мальовнича водойма, облаштували лісівники у Куклинському лісництві ДП «Маневицьке лісове господарство» поблизу села Вовчицьк.
У лісогосподарських колективах пропаганді здорового способу життя з кожним роком приділяють все більше уваги. Фізкультурно-масова робота додає лісівникам здоров’я, об’єднує колективи, позитивно впливає на виробничі показники. А ще – дає можливість здобувати важливі перемоги. Як от в спортивних змаганнях серед працівників лісового господарства, що були відновлені після десятирічної паузи і відбулись на стадіоні селища Голоби Ковельського району. 

16 серпня при голові Маневицької РДА Андрію Линдюку за участі голови районної ради Анатолія Мельника відбулася нарада із сільськими та селищними головами, на якій було розглянуто ряд питань сфери медицини, фінан­сів, військової служби, землевпорядкування, пробації, надання правової допомоги та охорони природи.

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua