травня

25

Субота

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

З 21 березня 2018 року, у Міжнародний день лісів, в Україні стартувала щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка триватиме до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 21 квітня.
Варто зазначити, що Міжнародний день лісів започаткований Генеральною Асамблеєю ООН у 2012 році. Щороку він проходить під різними гаслами, у 2018 році відбуватиметься під гаслом «Ліси та населені пункти». В Україні ж фактично це означає початок лісокультурної кампанії. 
Під час проведення акції особлива  увага надаватиметься ознайомлювальним та пізнавальним заходам – проведенню екскурсій, тематичних зустрічей, лекцій на екологічні та лісівничі теми. 21 березня  вже відбулися бесіди та лекції, присвячені Міжнародному дню лісів, в Городоцькій, Троянівській та Новорудській загальноосвітніх школах. Навчальні заходи провели вчителі та працівники лісової охорони ДП «Городоцьке лісове господарство».
Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі. Для лісівників важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та всім бажаючим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі.
В державному підприємстві «Городоцьке лісове господарство» цьогорічної весни заплановано проведення лісовідновлення на площі близько 370 га. Лісових культур змішаного типу із головною породою сосна звичайна  планується створити 73,9 га, сприяння природному відновленню із основними лісотвірними породами сосни звичайної та ялини європейської - 255,4 га. Також  буде залишено під природне відновлення 40,7 га зрубів вільхи чорної. 
Отож, із настанням сприятливих погодніх умов запрошуємо всіх, хто має бажання,  долучитися до акції та  створювати  молоді лісові насадження разом з лісівниками.
 Олена Некришевич,
інженер з лісових культур ДП «Городоцький лісгосп».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua