травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

17 лютого 2018 року пішов із життя 
Остапець Микола  Прокопович 
– ветеран Другої світової війни, керівник, з котрим пов’язані розбудова, розвиток та економічні досягнення Маневиччини, Почесний громадянин Маневицького району. 
Не стало серед нас мудрої людини, яскравої й натхненної особистості. Серце великого життєлюба перестало битись на 91-му році життя. Воно до останнього було віддане рідному краю. Ми знали його мудрим керівником, який дбав про добробут Маневиччини і її духовне процвітання. Він мав мужність брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень, відстоював інтереси району в непростих економічних та політичних умовах, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч. Його патріотизм проявлявся у власній принциповості та поглядах, у постійній праці. 
Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо його підтримки, не скористаємося його мудрою порадою. Сьогодні кожному з нас нелегко пережити важку втрату. Смерть забрала від нас надзвичайну людину, але вона безсила перед світлою пам'яттю про нього тих, хто мав щастя знати його, працювати з ним і вчитися у нього. 
Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Миколу Прокоповича. 
Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. 
Районна рада, районна державна адміністрація, 
сільські та селищні ради.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua