травня

19

Неділя

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Чимало мешканців Маневиччини розпочинають свій день від автобусної зупинки. Зупинка – це, можна сказати, візитівка населеного пункту. Її вдале розміщення та естетичне оформлення з перших секунд формує враження про жителів та інфраструктуру села, селища. Аби створити комфортні та безпечні умови для очікування пасажирами громадського транспорту, подарувати гарний настрій, працівники ДП «Маневицьке ЛГ» за пропозицією начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка встановили сучасну автобусну зупинку в еко-стилі. Зважаючи на те, що зупинка розміщена зовсім поряд із Маневицьким лісництвом, вона, відповідно, отримала аналогічну назву.
Споруда затишна та об’ємна за своїми габаритами, оздоблена та архітектурно виконана відповідно до європейських еко-стандартів, оскільки сформована із брусу деревного масиву, що, в свою чергу, надає їй вишуканості та гармонії із лісовою місцевістю навколо Маневич.
«Це місце часто буває багатолюдним, тож у дощову чи снігову погоду охочі зможуть сховатися та перечекати несприятливі погодні умови. А влітку зупинка буде досить доречним місцем для перепочинку людям, які збирають гриби та ягоди, а таких у населеному пункті чимало!» – розповідає Олександр Швець, лісничий Маневицького лісництва. Саме під його керівництвом планувалась та будувалась автобусна зупинка.
Сподіваємось, що таку ініціативу підтримають й інші підприємства лісового господарства Волинської області, і не тільки, оскільки, якщо не ми самі, то хто ж почне покращувати наш благоустрій? А громадяни, перебуваючи у такій вишуканій зупинці, не забуватимуть про елементарні людські якості – такі, як совість та повага, вдячність людям за проведену роботу. Для  лісівників же найкращою подякою буде бережне ставлення до їхньої праці та хороший настрій від перебування у затишній зупинці.
Прес-служба 
ДП «Маневицьке ЛГ».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua