грудня

18

Вівторок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

ДП «Маневицьке ЛГ» пишається тим, що у їхньому колективі працюють одинадцять учасників АТО на сході України (на знімку). Підприємство усіляко намагається допомагати учасникам АТО та бійцям, які і нині перебувають на сході країни та боронять нашу землю від ворога. 
З метою підтримки працівників – учасників АТО – у минулому році всім їм до Дня Незалежності та Дня захисника України були виплачені грошові винагороди, а після урочистих зібрань організовані святкові безкоштовні обіди у їдальні «Ялинка». Щороку ці працівники  забезпечуються дровами паливними на пільгових умовах. Ще двом учасникам АТО виділялись кошти на лікування. 
ДП «Маневицьке ЛГ» завжди відгукується на звернення, що надходять від бійців антитерористичної операції, та надає посильну благодійну допомогу, яку передає через волонтерів. Зокрема, у минулому році для наших захисників було відправлено власної консервної продукції на суму понад 23 тис. грн.
Реалізовуючи паливні дрова населенню району, підприємство першочергово реагує на звернення учасників бойових дій, в тому числі і не працівників підприємства, а тих учасників АТО, хто перебуває у нелегких життєвих обставинам, забезпечує дровами (5 куб. м) на безоплатній основі.
Адміністрація та профком ДП «Маневицьке ЛГ» висловлює щиру вдячність усім бійцям, які мужньо відстоювали територіальну цілісність нашої держави та продовжують це робити і сьогодні, за їхню мужність та відвагу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua