червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

На початку нового 2017 року народна обраниця по 23-ому мажоритарному округу від політичної партії «Українського об’єднання патріотів - УКРОП» Ірина Констанкевич завітала у Маневичі, аби привітати юних жителів району - переможців предметних олімпіад, наукових і  творчих конкурсів, спортивних змагань, а також дітей учасників АТО, із малозабезпечених родин, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із новорічно-різдвяними святами. 
Зустріч Нового року та Різдва завжди супроводжуються сподіваннями пізнати нові враження та очікуванням дива. Тож саме зустріч із депутатом Верховної Ради Іриною Констанкевич та організована її помічниками концертна програма і стала тим новорічним дивом, на яке очікують діти. 
Різдвяні віншування фольклорно-вокального дитячого колективу «Жайворонки» під керівництвом Тетяни Ціхоцької, танець Дідів Морозів та Снігурок від шоу-балету «Вегас», мильно-бульбашкове шоу від Юлії Стасюк, чудові вокальні номери від Віктора Кухарика та шоумена і ведучого заходу Сергія Скулинця не залишили байдужим ні дітей, ні їхніх батьків, які також були присутні у залі. Навіть сама Ірина Мирославівна, яка спостерігала за концертною програмою із залу, не втрималась і вийшла на сцену, аби разом із артистами виконати фінальну пісню. 
Привітала народну обраницю на Маневиччині директор районного ЦТДЮ Валентина Ковальчук, яка побажала міцного здоров’я, натхнення та сили відстоювати інтереси громад та простих людей округу. Подякувавши за теплий прийом, Ірина Констанкевич зазначила, що «тільки разом ми зробили це свято. Тож з Новим роком і Різдвом Христовим усіх вас, і хай процвітає наша Україна».
У подарунок на пам’ять про зустріч діти отримали книги - казки, оповідання і енциклопедичні екскурси. Гори солодощів швидко розтануть, переконана народна обраниця, а от згадка про те, як було приємно у такій компанії під час новорічно-різдвяних свят, залишиться. А ще поруч завжди буде добрий і надійний друг - книга. 
Сергій ГУСЕНКО.
Фото автора.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua