червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

До редакції газети «Нова доба» із депутатським запитанням звернувся депутат районної ради Микола Давидюк, голова фракції «Свобода», аби повернутись до висвітлення розгляду затвердження нової редакції статуту Маневицької ЦРЛ на сесії райради, зокрема, позиції фракції щодо цього питання.
Як повідомлялось в «Новій добі» (№52 від 31.12.2016 р.), одним із пунктів зміни статуту Маневицької ЦРЛ було реформування гінекологічного відділення - 7 ліжок було передано у хірургічне відділення, 8 – в акушерське (патологія вагітних), 10 - у денний стаціонар. При цьому хворим, як і раніше, надаватиметься кваліфікована медична допомога. Поіменно називались прізвища 6 депутатів, які не голосували за це питання, серед них і фракція «Свобода» в повному складі - Давидюк М.С., Перкевич В.П., Снітко В.М. Ними також була підтримана позиція депутата Людмили Веремчук (фракція ВО «Батьківщина») залишити гінекологічне відділення у  колишньому стані (пропозиція не набрала більшості голосів). 
Миколою Давидюком, як головою фракції, було аргументовано позицію щодо недоцільності реформування відділення: «Я виступаю проти закриття тому що, хоч і не лікар, знайомий із статистикою, знаю, яка ситуація склалась в районі із захворюванням жінок по гінекології, зокрема онкозахворювань. Хвороби прогресують, тому мешканкам району доводиться часто звертатись у Боголюби вже для оперативних втручань, в Луцьк, на жаль, вже із запущеними хворобами. Сільське населення не має можливості вчасно проходити огляди спеціалістів через фінансові труднощі. Тож вважаю, що тут не закривати, в навпаки, відкривати треба. Економлячи на малому, ми втрачаємо ще більше».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua