червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Обсяги відтворення лісу в ДП «Маневицький лігосп» у 2017 році склали 618 га, у тому числі  посаджено 523 га. Це зруби 2016 року і згідно із «Правилами відтворення лісів»  вони успішно заліснені штучним способом, а 95 га залишені під природне поновлення. З 21 березня - Міжнародного дня лісу - проводиться акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». У рамках акції представники громадськості взяли участь у роботах з лісовідновлення та лісорозведення. Зокрема допомагали лісівникам працівники Маневицької райдержадміністрації (на знімку), які в Оконському лісництві висадили молоді саджанці сосни на площі 1,5 га.
Цьогоріч заготовлено і перероблено 105 тонн березового соку, на підприємстві його закривають шляхом стерилізації при температурному режимі, що забезпечує збереження корисних властивостей. Для покращення смаку виробляють сік березовий з яблучним соком, настоєм шипшини – «Бадьорість». 
Продукцію консервного цеху: соки, плодоовочеві консерви, гриби на суму більше 11 тисяч гривень - на минулому тижні направлено на схід України для учасників антитерористичної операції. Такі акції за допомогою волонтерів проводяться часто і бійці вже по-належному оцінили смак соків, ягід та іншої консервної продукції підприємства.
У ДП «Маневицьке лісове господарство» готуються до пожежонебезпечного періоду. В лісгоспі функціонує системи відеоспостереження за лісовими масивами в режимі он-лайн, що дає можливість вчасно виявити загорання. В лісгоспі задіяно 7 пожежних автомобілів. В цьому році умільці лісгоспу на базі гусеничного трактора зробили пожежний танк (на знімку). Його перевага – використання у важкодоступних місцях. Спецтехніка обладнана спереду розсікаючим ножем, а позаду-плугом, який прокладає мінералізовані захисні смуги. На танку є цистерна для гасіння пожежі водою. Для спостереження за ситуацію в лісі придбаний квадрокоптер.
 
Переможцем трудового суперництва виробничих цехів ДП "Маневицьке ЛГ" у 2016 році став колектив цеху деревообробки. Свій внесок у це визнання внесла і підсобний робітник цеху Людмила Ковердюк, яка трудиться в держлісгоспі вже не один рік  і цьогоріч була відзначена Почесною грамотою підприємства.
Фото Олени Бичкової.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua