червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

За виборчим списком політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» до Маневицької районної ради на місцевих виборах 26 жовтня 2015 року було обрано 9 депутатів: Анатолій Мельник (ТВО № 21) – голова Маневицької районної ради, позафракційний, Ігор Дерлюк (ТВО № 13) – голова фракції, заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму, Ольга Наумчук (ТВО № 19)  – голова постійної комісії з питань бюджету,

фінансів, використання майна територіальних громад сіл і селищ району та члени цієї ж комісії Андрій Линдюк (перший кандидат),Анатолій Неродик (ТВО № 3), Сергій Бабік (ТВО № 23) та Володимир Радіон (ТВО № 14) – члени постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів, Сергій Зімич (ТВО № 31) – член постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та ЗМІ, Віктор Снітко (ТВО № 9) – член постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних із ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи.

Основними завданнями депутатів фракції «СОЛІДАРНІСТЬ» є відстоювання інтересів виборців, вирішення їхніх проблем та виконання доручень, захист інтересів відповідної територіальної громади, активна участь у здійсненні місцевого самоврядування. Злагодженій роботі депутатів «СОЛІДАРНОСТІ» сприяють засідання фракції перед кожною сесією, на яких обговорюються питання порядку денного сесій та пропозиції щодо голосування. Під час розгляду питань на сесійних засіданнях нашими депутатами вносяться конструктивні пропозиції, спрямовані на розвиток району та покращення життя його мешканців.

Наша депутатська фракція є найбільш дисциплінованою та відповідальною серед усіх фракцій райради, адже із семи депутатів, які не пропустили жодної сесії – п’ятеро, обраних за списками «СОЛІДАРНОСТІ», – А. Мельник, І. Дерлюк, А. Линдюк, А. Неродик та С. Бабік. Також у «СОЛІДАРНОСТІ» - другий показник із відвідуваності засідань постійних комісій районної ради у 2016 році.

За пропозиціями депутатів «СОЛІДАРНОСТІ» у минулому році виділено кошти із районного та інших бюджетів (майже 4 млн грн) на ремонти доріг у Довжицькій, Куклинській, Лишнівській, Новорудській, Рудниківській, Старосільській, Троянівській, Цмінівській сільських радах. За ініціативи депутата В. Радіона розпочато виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво школи в с. Карасин, депутатів С. Бабіка, В. Снітка, О. Наумчук – проведено ремонти закладів культури Новорудської, Галузійської та Куклинської сільських рад на суму понад 250 тис. гривень. Також за пропозиціями наших депутатів виділялися кошти на проведення ремонтів закладів освіти, медицини, вуличного освітлення, а постійною комісією районної ради економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів вивчалося актуальне для жителів району питання стану гідрологічної пам’ятки природи «Оконські джерела».

Усіма депутатами фракції «СОЛІДАРНІСТЬ» були підтримані рішення щодо виділення коштів із районного бюджету для забезпечення соціального захисту учасників АТО, підтримки військовослужбовців-контрактників району, виплати педагогам району надбавки за престижність праці на рівні 20%, придбання комп’ютерної техніки, телевізорів, дошок для шкіл району, оплати праці медпрацівників та придбання медичного обладнання для лікувальних закладів району.

Упродовж 2016 року депутатами фракції налагоджено постійний діалог із виборцями та надано матеріальних допомог на лікування 22 жителям району на загальну суму 21,75 тисяч гривень.

У 2016 році депутатами «СОЛІДАРНОСТІ» озвучено 8 депутатських запитів, усі з яких підтримано районною радою. Зокрема, головою фракції І. Дерлюком озвучено 5 запитів:

1) щодо факту знищення та втрати майна Маневицької селищної ради (пам'ятника В. Леніну), за результатами розгляду якого правоохоронними органами району було порушено кримінальну справу та повернуто майно селищній раді (25.02.2016 року №6/5);

2) щодо звернення до депутатів Волинської обласної ради про виділення коштів на придбання спеціального автобуса для перевезення вихованців ДНЗ «Яблучко» с. Велика Яблунька (31.03.2016 року №7/37);

3) про звернення депутатів Маневицької районної ради до Міністра екології та природних ресурсів України, голови Волинської ОДА щодо відновлення можливості проведення санітарних рубок у лісах району у зв’язку із всиханням хвойних насаджень (26.07.2016 року №11/9);

4) щодо вирішення питання виплати матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні основної щорічної відпустки працівникам клубних установ району (30.08.2016 року №12/19);

5) щодо компенсації педагогічним працівникам витрат на проїзд до місця роботи в межах району (30.08.2016 року №12/20).

Депутатом С. Бабіком озвучено 2 запити, що стосувалися відновлення автобусного маршруту Маневичі-Градиськ (30.08.2016 року №12/23) та безоплатного проїзду учнів загальноосвітньої школи І ступеня с. Набруска (09.12.2016 року №14/28), депутатом А. Линдюком озвучено запит щодо вирішення питання про участь Маневицького району у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (16.06.2016 року № 9/43).

Депутатська фракція «СОЛІДАРНІСТЬ» у Маневицькій районній раді буде і надалі злагоджено і результативно працювати на благо громади району, підтримувати курс на реформування нашої держави та відповідально ставитися до виконання своїх обов’язків і обіцянок.

Дякуємо за конструктивну співпрацю усім депутатам районної ради сьомого скликання незалежно від політичних вподобань і пам’ятаймо, що відповідальність за гідне життя мешканців району лежить на кожному із нас!

 

 

Ігор ДЕРЛЮК,

голова депутатської фракції «СОЛІДАРНІСТЬ»

у Маневицькій районній раді сьомого скликання

 

   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua