червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Про призов громадян на строкову військову службу в Маневицькому районі.

  1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 24 лютого 2017 року №44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році”,  з 03 квітня по 31 травня 2017 року проводиться призов громадян на строкову  військову службу.
  2. Явці на призовну дільницю Маневицького району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1997 р. н., яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народились у  1990 – 1996 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
  3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути  на призовну дільницю за адресою: смт. Маневичі, вул. 1-го Травня, 11 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату 03 квітня 2017 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.
  4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Маневицького району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
  5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”  керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних  закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
  6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 

Віктор ПАВЛИК,

військовий комісар Маневицького

районного військового комісаріату,

підполковник       

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua