червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі


20 березня 2017р. за сприяння депутата Верховної Ради України Ірини Констанкевич та волонтерського центра "Серце патріота" було доставлено допомогу в школу с. Криничне. Завдяки координації дій нардепа та волонтерів вдалось забезпечити шкільну їдальню холодильником та морозильною камерою.

 

 

23 березня 2017 року в Верховній Раді України був проведений брифінг за участю народного депутата Ірини Констанкевич та батьків учнів шкіл Маневицького, Любешівського та Камінь-Каширського районів. Темою стала проблема харчування дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Хто затримує тендерні процедури на організацію харчування? Як можна уникнути проблеми в майбутньому? Всі ці питання озвучувались учасниками брифінгу у Верховній Раді.


14 березня Верховна Рада України підтримала рішення про обрання народних депутатів членами парламентських комітетів. За нього проголосували 240 народних обранців. Відповідно до рішення, народний депутат з УКРОПу Ірина Констанкевич увійшла до Комітету з питань науки і освіти.
До уваги жителів району!

28.03.2017 року відбудеться прийом громадян депутатом Верховної Ради України Іриною Констанкевич. Бажаючих записатись просимо телефонувати за номером – 068-2624241.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua