червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Успішна та ефективна робота депутата місцевої ради як представника і виразника інтересів територіальної громади неможлива без постійної підтримки зв’язку з виборцями. Такий зв’язок забезпечується низкою заходів, серед яких: ведення прийому виборців, вивчення громадської думки, проведення зустрічей з виборцями, громадські слухання, а також інформування виборців про проведену роботу та виконання передвиборної програми.

До фракції ВО «Батьківщина» входять дев’ять депутатів Маневицької  районної ради, а саме: керівник фракції Людмила Веремчук, яка працює у постійній комісії з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, в цій же комісії працює депутат Мурашко Олександр, депутат Віктор Негодюк –  заступник голови постійної комісії з   питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів, секретар цієї комісії Володимир Ольховік, члени комісії Володимир Поторась, Руслан Тимчук, депутат Галина Байцим працює в комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи,  Олександр Шкода – секретар постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації, депутат Віталій Петрук – член депутатської комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.  Головне завдання депутатів, обраних від «Батьківщини», – вивчати проблеми своїх виборців, домагатися їхнього вирішення органами виконавчої та представницької влади, контролювати раціональне використання коштів районного бюджету. Для того, щоб працювати злагоджено, всі питання порядку денного сесій попередньо обговорювали на засіданні фракції та ухвалювали рішення щодо голосування під час сесій. Загалом відбулося 15 таких засідань.

            Депутатська діяльність передбачає активну участь у роботі постійних комісій та сесіях самоврядного органу району. Фракція «Батьківщина» торік брала участь у повному складі у  більшості  засідань районної ради. За ініціативи депутатів-«батьківщинівців» на обговорення у сесійній залі були винесені  питання: виплати педагогічним працівникам доплати за престижність праці у   2016 році; оганізації належного автобусного сполучення окремих населених пунктів з районним центром Маневичі; очищення річки Стир; питання  про належну організацію харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл населених пунктів, які не зазнали радіоактивного забруднення.

Обранці громади від політичної сили Юлії Тимошенко зосереджували свою увагу на важливих проблемах територіальної громади району. З ініціативи депутатів фракції ВО «Батьківщина»  на сесіях було ухвалено Заяву депутатів Маневицької районної ради Волинської області щодо відставки Кабінету Міністрів України  на чолі з Арсенієм Яценюком (25.12.2015 р. №4/2); Звернення до Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з приводу збільшення встановленого ліміту на споживання електроенергії (25.02.2016 р. №6/7); Звернення депутатів Маневицької районної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства оборони України, Волинських обласних ради та державної адміністрації, військової частини А0780, ДП «Львівський військовий лісокомбінат» щодо вирішення питання розміщення полігону на території Троянівської сільської ради (16.06.2016 р. №9/42);  Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Премєр-міністра України В.Б.Гройсмана, в.о. Міністра охорони здоров’я України Н.У.Супрун, голови Волинської обласної державної адміністрації В.П.Гунчика щодо створення госпітального округу з центром на базі Маневицької центральної районної лікарні  (13.10.2016 р. №13/13); Звернення депутатів Маневицької районної ради до голови Верховної Ради України А.В.Парубія,  Премєр-міністра України В.Б.Гройсмана щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» в частині збільшення видатків освітньої та медичної субвенції місцевим бюджетам, а також для безоплатного перевезення пасажирів пільгових категорій населення (30.01.2017 р.№17/3).

            Депутати фракції «Батьківщина» активно захищають інтереси своїх виборців, висвітлюють їхні проблеми. Упродовж минулого року загалом вони виголосили 24 запити, які   адресували керівникам виконавчої влади району та області , що стосувалися  відкриття додаткового відділення екстреної медичної допомоги в селі Цміни; виділення коштів з районного бюджету для придбання спортивного інвентарю для ЗОШ району;  проведення реконструкції котельні для опалення житлових будинків 1А,1Б,і 1В по вул. Незалежності смт Маневичі; відкриття нової групи ДНЗ «Яблучко» та підвезення дітей до навчальних закладів с. Велика Яблунька, щодо виділення коштів на ремонт мосту на автодорозі Велика Осниця - Заріччя через річку Кормін, щодо виділення коштів на ремонт ділянки дороги Тельчі - Мала Осниця; щодо виділення коштів на ремонт мосту ( порому с. Старий Чорторийськ); щодо виділення коштів на придбання трансформаторних підстанцій; про відновлення автобусного маршруту Маневичі - Градиськ; щодо забезпечення належного електропостачання  вул. Колгоспної с. Годомичі; про вирішення питання відшкодування населенню збитків, завданих в результаті набігів диких кабанів на с/г угіддя. Найбільше запитів підготували депутати Негодюк В.П., Мурашко О.В., Петрук В.Є., Байцим Г.В. Не всі запити виконані і профінансовані, однак багато пропозицій обранців громади реалізовані. У відповідь на запити депутатів фракції ВО «Батьківщина» на сесіях районної ради було виділено 1,5 млн. грн. Постійний зв'язок із виборцями наші депутати підтримували через особистий прийом громадян на виборчих округах та у громадській приймальні  (смт Маневичі, вул. Горького, 9).

Депутати районної ради - «батьківщинівці» добре знають своїх виборців, проблеми громад та надають посильну допомогу. Вони активно займалися благодійною діяльністю –  двічі відправляли через волонтерів продукти в зону АТО, всі дев’ять депутатів надали матеріальних допомог з депутатського фонду на лікування хворим, самотнім, дітям-сиротам та талановитим дітям на суму 27 тисяч гривень. 

            Наша команда і надалі буде докладати максимум зусиль для покращення ситуації в районі,  для збереження закладів охорони здоров’я, освіти, культури,

працюватимуть впевнено і віддано своїй громаді та рідному району.

 

Людмила ВЕРЕМЧУК,

голова фракції ВО «Батьківщина»

у Маневицькій районній раді.  

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua