червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Підсумки господарської діяльності за 2016 рік були підведені і в ДП «Поліське лісове господарство». У  нараді взяли участь перший заступник начальника ВОУЛМГ Віктор Сахнюк, голова РДА Андрій Линдюк та голова районної ради Анатолій Мельник.

 

Про діяльність підприємства протягом звітного періоду доповідав його директор Андрій Яцина.  Протягом минулого року було заготовлено 52670 м куб. деревини, в тому числі 32954 м куб. від рубок головного користування. Підприємством було реалізовано продукції на суму 39,7 млн. грн., в тому числі продукції переробки на суму – 5,6 млн. грн. Із загальної реалізації експорт становить 16 млн. 571,8 тис. грн.

Проведено рубок догляду за молодняками на площі 57 га, створено лісових культур на площі 142 га, проведено доглядів за лісовими культурами на площі 561 га. У трьох лісництвах створено базові розсадники на площі 0,3 га, де вирощується близько 450 тис. саджанців.

Лісгосп має 2 власних пожежних автомобілі, функціонує лісова пожежна станція. Протягом року створено 300 км мінеральних смуг та проведено 452 км доглядів за ними. Виявлено 46 випадків незаконних порубок, в результаті яких спричинено збитків на суму 405,2 тис. грн. Створено мобільну групу швидкого реагування у складі 4-х чоловік, аби попередити незаконний видобуток бурштину лісова охорона чергує в лісі цілодобово.

У 2016 році підприємством за власні кошти було відремонтовано 6,5 км лісових доріг на суму 1276,7 тис. грн. До зведеного бюджету було сплачено 5,8 млн. грн. податків та 2,1 млн. грн. єдиного соціального внеску. На даний час на підприємстві працює 97 працівників, функціонує 6 лісозаготівельних бригад. Середня заробітна плата склала 7341,4 грн.

Працівники лісгоспу не залишались осторонь подій на сході України. Ними було перераховано одноденний  заробіток у сумі 121 тис. грн. на потреби армії, надано 12,5 тис. грн. матеріальної допомоги учасникам АТО.

Андрій Яцина запевнив, що підприємство не буде зупинятися на досягнутому, планується будівництво гаража, контори Куклинського лісництва, цеху переробки та придбання лісової техніки.

У своєму виступі голова РДА Андрій Линдюк зазначив, що підприємство стало в один ряд із іншими бюджетоутворюючими підприємствами нашого району. Всі працівники працюють легально, отримують офіційну заробітну плату, платять податки. Підприємство радує своєю динамікою розвитку. Він наголосив на необхідності якнайшвидшого вирішення питання власної переробки та дякуючи лісівникам за працю, зауважив, що в суспільстві багато критикують лісівників, в тому числі і за те, що багато вирізують лісів. Та цей ліс досягнув віку стиглості, а потім всі ті площі, і навіть більше, засаджуються. Не потрібно боятися говорити про свої успіхи, адже вони очевидні.

Голова районної ради Анатолій Мельник також подякував лісівникам підприємства за успішні показники діяльності, вагомий внесок у розбудову району та побажав втілили у життя всі задуми.

Підсумував результат зустрічі перший заступник начальника ВОУЛМГ Віктор Сахнюк, який, до слова родом із с. Підгаття нашого району та розпочинав свою трудову діяльність на території району. Він зазначив, що, незважаючи на нещодавнє створення, лісгосп у  числі кращих підприємств області. Посадовець відреагував на критику, яка останнім часом ллється з усіх усюд, та пояснив, що серед лісівників дуже мало випадкових людей і вони чудово знають як доглядати ліс.

Завершилася зустріч на позитивній ноті – вручені нагород. Кращі працівники та колективи усіх чотирьох лісництв підприємства отримали Подяки голови РДА, Грамоти районної ради, Почесні грамоти обласного управління та відзнаки підприємства.  

Сергій ГУСЕНКО.

Фото автора. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua