червня

20

Четвер

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

1. Найменування органу місцевого самоврядування, який проводив обговорення: Маневицька селищна рада

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення: питання добровільного об'єднання територіальних громад.

 

Публічне громадське обговорення проводилось шляхом   оприлюднення інформації з пропозицією щодо ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад та про призначення громадського обговорення; реєстрації, розгляду та узагальнення пропозицій громадськості. Проведенням громадських слухань.

 3. Інформація про пропозиції, що надійшли до Маневицької селищної ради за результатами обговорення: за час проведення громадського обговорення питання добровільного об'єднання територіальних громад зауважень і пропозицій  від фізичних, юридичних осіб та їх об'єднань в письмовій формі не надходило.

4. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: в громадських слуханнях взяли участь 99 (дев'яносто дев'ять) жителів смт Маневичі . В рамках громадського слухання складений протокол (додаток 1), у якому зафіксовані всі пропозиції (зауваження), що були озвучені, та шляхом голосування прийнято відповідне рішення.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: в результаті проведення громадського обговорення питання добровільного об'єднання територіальних громад прийнято рішення винести питання добровільного об'єднання територіальних громад відповідно до Перспективного плану на розгляд сесії Маневицької селищної ради.

                                            Олександр ГАВРИЛЮК,  Маневицький селищний голова.

P.S. 22 лютого на позачерговій сесії селищної ради прийнято рішення про надання згоди на добровільне об'єднання Маневицької територіальної громади.                                                                               

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua