березня

25

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

На виїзній  колегії  райдержадміністрації  під головуванням очільника виконавчої влади району Андрія Линдюка та за участі голови районної ради Анатолія Мельника розглянуто ряд важливих питань

 

 

Реалізація зовнішньоекономічної політики і державної політики у сфері зовнішніх зносин

Як повідомила начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва РДА Надія Савчук, Маневицький район здійснює зовнішні зносини та розвиває міжрегіональне співробітництво з Купішкським районом (Литва), повітом Бжезіне, містом Згеж, гмінами Біляни, Сулув (Республіка Польща),  Іванівським та Кам'янецьким районами (Республіка Білорусь). Протягом 2016-2018 років РДА забезпечено прийом у районі 31  іноземної делегації  від  цих країн та  здійснено 23 візити делегацій Маневицького району до країн-партнерів.

Розвивається співробітництво в сферах  економіки, освіти, культури, безпеки, медицини, фізичної культури та спорту, сільського господарства, проектної діяльності тощо.

Підвезення школярів на навчання

У своїй доповіді начальник відділу освіти Валентина Книш зазначила, що в районі у поточному навчальному році підвезення 702 учнів здійснюється 14 автобусами, три з яких орендовані. Органі­зовано підвіз до обох райцентрівських шкіл, ЗОШ сіл В. Осниця, Будки, В. Яблунька, Костюхнівка, Старий Чорторийськ, ОЗ с. Цміни.  У кожному закладі, де є шкільні автобуси, призначені вихователі для супроводу дітей. На утримання  автобусного парку  за   рік  затрачається близько  1, 6 млн грн. Наразі є потреба у розвантаженні  маршрутів по ОЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. с. Цміни".

Донорство крові

Про хід виконання розпорядження голови ОДА щодо здачі крові  безоплатними  донорами інформувала головний лікар РЦ ПМСД Тетяна Самчук. Повідомлялось, що за 9 місяців ц. р. Маневицькою ЦРЛ прийнято 642 донори (план 585), заготовлено 271 л крові, яка лабораторно обстежена. Найбільше донорів залучено акушерами-гінекологами. На День донора в Маневицькій АЗПСМ  кров здали 60 осіб.

Робота голів і виконавчих комітетів сільрад

З роботою виконавчих  комі­тетів, Гораймівського  та Чорнижівського сільських  голів  щодо здійснення делегованих повноважень члени колегії ознайомилися безпосередньо на території сільрад.

В Гораймівській сільській раді проживає 1707 жителів, на належному рівні функціонують заклади культури, освіти, охорони здоров'я. Бюджет сільської ради виконується, за 9 місяців поточного року надійшло вже 468 тис. грн.  Чудові враження від місцевої школи, де завдяки ініціативам директора Миколи Давидюка із дітьми на повній зайнятості працюють хореограф, логопед, психолог. Новооблаштовано сучасну шкільну бібліотеку, невдовзі буде реконструйовано Будинок культури. Сільський голова Неля Борсук дбає і про розвиток фізичної культури та спорту, зокрема в цьому році на такі цілі  виділено 39 тис. грн та залучено 3 тис. грн спонсорських коштів. Цьогоріч місцева футбольна команда "Кормін" стала бронзовим призером вищої ліги чемпіонату району з футболу.

Дуже гарне враження справило естетичне оформлення школи с. Чорниж. На високому рівні працює амбулаторія загальної практики сімейної медицини, з лікарем якої пацієнтами  укладена вже необхідна кількість декларацій. Гідний подиву інтер'єр дитячого садка: підвісні стелі, сучасні ремонти, нові меблі. Впорядковано сільський стадіон, де цьогоріч чорнижівські спорстмени вкотре підтвердили своє чемпіонське звання на районному фестивалі фізичної культури і спорту. Гірше із наповненням сільського бюджету - за 9 місяців сільська скарбничка поповнилася лише 178 тис. грн. 

Присутні відзначили, що робота в сільських радах ведеться на належному рівні. По всіх розглянутих питаннях колегія райдерж­адміністрації прийняла відповідні рішення.

           Юлія Музика.

                                                                                                                                                                                             Фото автора.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua