березня

25

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Нещодавно на державному підприємстві "Маневицьке лісове господарство" побували представники об'єднаних територіальних громад Рівненської та Львів­ської областей, які в рамках  навчальної поїздки ознайомлювались із досвідом господарської роботи  лісопідприємств Волині.

 

Гостей із сусідніх регіонів зустрі­чав директор ДП "Маневицьке ЛГ" Володимир Радіон, який розповів про особливості роботи, успіхи, виклики сьогодення та співпрацю лісгоспу із громадами. Зокрема, він підкреслив, що саме  тісна  співпраця підприємства із місцевими громадами сприяє розвитку рекреації та зеленого туризму, еколого-лісівничій та освітній діяльності, і, звісно,  до суттєвого наповнення бюджету органів місцевого самоврядування.

Володимир Олександрович зазначив, що лісгосп займається лісозаготівлею та лісопосадкою, переробкою лісу та побічних лісових ресурсів. Лісопродукція в основному йде на експорт. На лісопідпри­ємстві, яке, зокрема,  включає 9 лісництв, нижній склад, автоколону, теплицю, консервний цех та цех хвойного екстракту працює 418 осіб.  Середня заробітна плата працівників нині  становить 12 тисяч гривень. "Наші працівники у Польщу не втікають", - із приємністю зауважив Володимир Радіон.

Найперше учасників навчальної поїздки  цікавив досвід ведення основної господарської діяльності та розмір нововведеної плати за лісові землі (вона для підприємства встановлена на рівні 0,1 %).

Окрім надання  відповідей на численні  запитання, директор ДП "Маневицьке ЛГ" Володимир Радіон та головний інженер Сергій Матчук провели для гостей екскурсію, під час якої ознайомили із потужностями лісгоспу, із процесами переробки деревини, теплицями, екопродукцією консервного цеху та  цеху хвойного екстракту.

Учасників навчальної поїздки подивувало те, скільки уваги в лісгоспі приділяється переробці деревини та використанню недеревних лісових ресурсів. "Помітно, що в Маневицькому лісгоспі господарюють з любов'ю до лісу", - відзначили вони.

Юлія Музика. 

Фото автора.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua