березня

25

Понеділок

Маневицька районна газета "Нова доба"

Офіційні вітання

Останні коментарі

Сьогодні в усіх лісогосподарських підрозділах ДП «Маневицьке лісове господарство» активно тривають осінні лісокультурні роботи, серед яких - підготовка ґрунту для посадки лісових культур у наступному році. Вона полягає у прокладанні борозен плугом з відстанню між центрами борозен 2-2,5 м, в залежності від схеми посадки.
Під час наступної весняної лісокультурної кампанії у лісгоспі планують створити лісові культури на площі близько  448 га, про це повідомила інженер лісовідновлення Валентина Мінаєва. За її словами, нині здійснено підготовку ґрунту на площі 159 га. 
«Протягом зими на підготовлених площах ґрунт уляжеться, там накопичиться достатньо вологи і, таким чином, будуть створені оптимальні умови для посадки майбутнього лісу», - розповідає головний лісничий Віталій Пащук.
В процесі вирощування лісових культур часто виникає потреба в їхньому доповненні – висаджуванні садивного матеріалу на місце рослин, що загинули внаслідок різних об’єктивних причин. В ДП «Маневицьке лісове господарство» доповнення відбулось на площі 81 га.
Хороша якість підготовки ґрунту є умовою якісної посадки лісу, а дотримання всіх вимог агротехніки створення лісових культур – запорука його успішного вирощування.
Прес-служба ДП "Маневицьке ЛГ".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Дзвоніть, пишіть, заходьте.

Редактор - (03376) 2-11-44
Заступник редактора, зав. відділом соціальних проблем, бухгалтер - 2-19-17
Зав. відділом інформації - 4-06-46
Оголошення, реклама - 2-15-74.
E-mail: manev_gazeta@ukr.net
Адреса: 44600, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14.

Люди рідного краю

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua